I Don't Give Away Food
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 
 

 Queen Elizabeth's Boarding School

Go down 
AuthorMessage
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Queen Elizabeth's Boarding School   Thu Aug 21, 2014 10:31 pm

Queen Elizabeth's Boarding School (edaspidi QEBS) on internaatkool Perthi äärelinnas. Selles koolis õpivad nii tüdrukud kui poisid üle maailma.

Koolis õpivad siiski põhiliselt vaid väga rikaste vanematega noored. Mõnel on vedanud, ning on sinna saanud stipendiumiga, aga sellisel juhul peab tegu olema väga targa noorega. QEBS annab noortele väga kõrgelt hinnatud hariduse ning selle kooli õpilased pingutavad väga, et oma tulemusi parimatena hoida.

QEBS on keskkool, ehk seal on klassid 10-12. Õpilased on seal üldiselt vanuses 16-19.

Kooli õpilased elavad ühiselamutes, mis paiknevad QEBSi aladel. Õpilased saabuvad ühiselamutesse nädal enne kooli algust ning esimest aastat seal olevatel õpilastel on enne kooli algust tutvustavad tunnid, aitamaks neil kohaneda. Kõik toad ühiselamutes on kahekohalised, erandeid ei tehta. Harva võib vedada ning kõigile ei pruugi toakaaslasi jaguda. Loomulikult tehakse erandeid ka tervislikel põhjustel. Ühiselamud on poistel ja tüdrukutel eraldi, kuigi need on täiesti ühesugused. Õpilastel on keelatud teineteisel külas käia ning ühiselamus on ka valvelaud, kuhu tuleb teatada, kui ära minnakse. Vahepeal võivad kooli töötajad käia tube kontrollimas, nii selleks, et uurida, kas toad on korras, kui ka selleks, et vaadata, et reegleid ei rikuta.

Queen Elizabeth's Boarding School suur konkurent linna ühele teisele heale koolile, Mount Lawley Senior High School-ile. Tihti korraldavad koolid omavahel võistlusi, nii spordis kui laulmises ja muudel aladel, mida välja mõelda suudetakse. Kui mingile asjale on olemas klubi, siis see klubi eksisteerib ka teises koolis ning nad konkureerivad omavahel juba ammusest ajast. Õpilased üldiselt omavahel läbi ei saa ja nokivad rõõmuga. See ei tähenda siiski, et erandeid pole, aga enamikud teineteist ei salli.

Internaatkoolis on palju reegleid. Õpilased võivad kooli aladelt väljuda vaid pärast tunde kell 5 ja nad peavad olema tagasi kell 9 õhtul. Öörahu ühiselamutes algab kell 11 õhtul ja kestab 7-ni hommikul. Nädalavahetuseti võivad nad käia väljas hommikul 7-st kuni 10-ni õhtul. Õpilased, kelle vanemad elavad kooli läheduses, võivad nädalavahetuseti ööd veeta kodus, aga selleks peavad nad iga kord loa taotlema. Teised õpilased saavad koju vaid vaheaegadeks, kui nad seda soovivad. Õpilaste vanemad saavad neid külastamas käia soovi korral igal nädalavahetusel.

Koolis on kindel koolivorm ning seda ei tohi rikkuda. Kõik õpilased on kooli ajal riietatud must-valgesse.
Noormehed peavad kandma musti pikki viigipükse, valget triiksärki ning musta lipsu, millel on kooli vapp. Soovi korral võivad nad kanda ka kooli vapiga ehitud vesti või pintsakut. Jalas peavad noormeestel olema mustad ja mustad kingad.
Neiud peavad kandma kas musta või valget põlvedeni ulatuvat seelikut või musti pikki pükse. Seelikut kandes peavad neil jalas olema mustad või valged sukad. Jalanõudeks on mustad, kinniste ninadega kingad. Neidudel peab olema alati seljas valge triiksärk, mille varrukatele on tikitud kooli vapp. Soovi korral võivad nad kanda ka kooli logoga lipsu ja pintsakut.

Vabal ajal võivad noored riietuda nii, nagu nad soovivad. Siiski peab see riietus olema esinduslik ja mitte liialt paljastav ning kooli töötajad võivad alati saata noore tagasi riideid vahetama. Kooli tundide kestmise ajal, ehk 8-st 4-ni peavad nad kandma koolivormi, olenemata sellest, kas neil on siis parasjagu tunnid või mitte.

Tunnid on on poistel ja tüdrukutel eraldi ja eri maja tiibades. Söömas käivad nad kõik koos maja keskel sööklas. Klassidel ja erinevatel klasside paralleelidel on koduklassid. See tähendab seda, et enamikud tunnid (v.a. muusika, kehaline kasvatus etc) on õpilastel nende koduklassis ja õpetajad liiguvad ühest ruumist teise.

Koridorides pole lubatud joosta ega lärmata, aga pole ka kästud vagusi mööda seinaäärt kõndida. Vahetundide ajal on lubatud käia õues või kohtuda kooli tüdrukutega. Tundi hilinemine on rangelt keelatud.
Back to top Go down
View user profile
 
Queen Elizabeth's Boarding School
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
IDGAF :: Welcome :: Tutvustus, reeglid-
Jump to: