I Don't Give Away Food

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 

a2+b2=c2

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 2:20 am

Riley pööritas kergelt silmi, kui Brad oli oma jutu lõpetanud. "Ma ei tahagi A-sid," muigas kutt. "Ma pole midagi A-dest rääkinud. Minu meelest on okei, kui sa paned mulle ühe hinde võrra kõrgema hinde kui ma saan," sõnas kutt. "Kui ma saan E siis sa paned mulle D, lihtne ju?" küsis nooruk. Miks nad sada korda rääkisid seda? "Või sa põed millegi pärast? Kardad, et me jääme vahele kellelegi, kui ma su riista imen?" küsis Riley lõbusalt.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 2:23 am

Bradley muigas Riley sõnade peale ja raputas pead. "Ma ei karda, et me vahele jääme," ütles mees lõbusalt. "Ma üritan nagu seda öelda, et ma ei saa lasta sul seda klassi täielikult sedasi lõpetada, et sa mitte midagi aru ei saa ja oma tööd iga kord läbi kukud," mainis kutt. "Kui sa teeks need iseseisvalt juba D peale, siis oleks päris hästi ju," muigas ta. Ja ta saaks selle võrra veel kõrgema hinde. Ei ole motiveeriv?
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 2:28 am

Riley kergitas lõbusalt kulme. "Aga mis siis meie point siin on?" küsis kutt lõbusalt ning vajutas musi Bradley põsele. "Mind ei huvita see matemaatika, miks ma peaks tahtma kõrgemat hinnet siis kui ma juba niigi läbi saan?" küsis kutt lõbusalt. Nii jama ju. Ta peab ikka hakkama matemaatikat õppima? Ja ta oli lootnud, et ta ei pea midagi tegema, et matas läbi saada.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 2:31 am

Bradley muigas lõbusalt ning vajutas omalt poolt mitu musi Riley huultele. "Sest sul tuleb matemaatikas eksam ja sa pead sellest läbi saama," muigas mees. "Sa ei pea teadma paljut, et reaalselt läbi saada oma töödes ju," arvas ta. Ning siis jääks talle midagigi meelde ja Bradley ei pea põdema selle pärast, et Riley ei saa eksamist läbi, aga samas igas kontrolltöös saab head hinded. Vot selle pärast mees natukene muretses.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 12:26 pm

Riley ohas raskelt ning sulges siis oma silmad. "Ma ei taha matemaatikat õppida," muigas kutt lõbusalt. Kas kuidagi ilma sellega ei saanud? Kas ta ei või eksamikomisioni lihtsalt lõbustada kuidagi teisiti ja sedasi läbi saada? Nagu päriselt? Matemaatika ei omanud siin elus ju mitte mingisugust tähtsust.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 12:42 pm

Bradley muigas kergelt Riley sõnade peale. "Ma võin sind aidata ju," arvas mees, sõrmed kergelt kuti külge silitamas. "Ega ma ilmaasjata õpetaja ole," muigas kutt. Ta vajutas musi Riley laubale. Muudmoodi kahjuks eksamist läbi ei saanud. Või noh, ta pidi ikka natukene õppima ja eksamist läbi saama, komisjoniga magamine ilmselt ei ole variant.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 12:52 pm

Riley ohkas ning surus oma näo vastu Bradley kaela. "Ma ei taha sellest rääkida praegu," sõnas kutt. Ta pigem ei mõtle ega räägi asjadest, mis talle üldse ei meeldi. Ta pigem lihtsalt ignoreerib neid, kuni on juba liiga hilja või midagi. Riley vajutas musi mehe kaela vastu ning nohises tasakesi. Kui hea oleks nüüd siia magama jääda.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Wed Aug 27, 2014 12:57 pm

Bradley ohkas samuti vaikselt, aga kaisutas Riley'd tugevamini. "Lihtsalt ära lase sellel venida nii kauaks, et eksamid käes on ja sa midagi ei oska," ütles Bradley sosinal. Ta vajutas musi Riley laubale ning sulges hetkeks oma silmad. Oh seda pisikest Riley'd. Aga Brad tõesti hea meelega reaalselt õpetaks ka talle midagi vabal ajal, eksole. Kuigi see tuleks ka hinnaga, ilmselgelt.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Sat Aug 30, 2014 4:21 pm

Riley nohises tasakesi Bradley kaela vastas. Ta siis püüab mitte lasta sel venida või mis iganes. Teda väga ei huvitanud ilmselgelt ja oli suur tõenäosus, et ta siiski laseb sel venida. Matemaatika polnud üldse ahvatlev noh. Miks ei võiks keskkool juba läbi olla?
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Sat Aug 30, 2014 6:44 pm

Küll Bradley talle meenutab, et tuleb õppida. Ei saa mõlemad kaks aastat ainult seksi abil matemaatikast läbi siiski. Brad silitas õrnalt Riley külge ja peitis oma näo noormehe juustesse. Jää või tuttu sedasi. Bradley mõmises tasa rahulolevalt. "Kas sa tahaks süüa või midagi?" pakkus Brad varsti tasakesi sosinal.

Last edited by Bradley Sterling on Sun Aug 31, 2014 1:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Sat Aug 30, 2014 11:53 pm

Riley nohises pakkumise peale vaikselt. "Ei taha," sõnas kutt. Talle meeldis lihtsalt kaisus olla ja värki praegu. Üldjuhul ta ei kaisutanud, aga praegu oli üllatavalt hea. Tuttu jääks küll hea meelega jah. "Ma peaks varsti minema," mainis kutt siiski. Ta ei saa väga kauaks sinna jääda. Brad raudselt tahab juba, et ta minema hakkaks või midagi.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: a2+b2=c2   Sun Aug 31, 2014 1:02 am

"Okei," pomises Bradley vaikselt vastu. Kui ei taha, siis ei taha. Edasise peale mees ohkas ja tõmbas kutti endale lähemale. "Ei pea mittegi," arvas mees lõbusalt, silmad ikka suletud. Ta ei tahtnud, et Riley veel läheks, ja kui see oleks tema teha, siis nad seksiks veel ja siis jääks kutt sinna öösekski. Aga Riley ei saanud ja ilmselt ei tahtnud ka.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: a2+b2=c2   

Back to top Go down

a2+b2=c2
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3