I Don't Give Away Food
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 
 

 Kick-off [MASSIKAS]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 5:17 pm

Riley ujus kenasti basseini teise otsa, keeras end ümber ja ujus siis tagasi. Ainus võimalus kahe erineva kooli ujujatel vahet teha oli nende ujumismütside järgi. QEBS'i mütsid olid kõik kenasti musta värvi. Riley ujus nüüd kenasti tagasi ja peatunud, tõstis pea veest välja ja oma prillid pealaele jälle. Ta vaatas suurt tablood, kuhu ilmus kohe võistluse paremjärjestus. McAuliffe R. oli teisel kohal. No jah siis. Võitja oli hoopiski teisest koolist. Aga Rileyl polnud selle vastu väga midagi, ta ei olnud seal otseselt võidu peale väljas. Võita oli muidugi tore ja ta tahaks seda, aga talle meeldis ujumine ise rohkem. Juba selle pärast meeldis, et ta ei näinud võistluse ajal, mida tema vastased teevad. Kui ta neist just väga maha ei jäänud. Niimoodi oli väga hea, sai rahus oma asjaga tegeleda ja tulemuse said teada pärast. Nooruk tõmbas end veest välja ning võttis rätiku, mässides selle enda õlgade ümber, paterdades siis tilkuvana basseini äärde. Ta märkas publikus Bradi ning kavalalt muiates võttis oma rätiku enda ümbert ära ja hõõrus hajameelselt oma rinda ja kõhtu, pilk basseinil, kuhu hüppasid juba järgmised võistlejad.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 5:28 pm

Bradley pilk liikus samuti hetkeks tabloole, kui sinna tulemused tulid. Rileyl läks ju päris hästi! Siis aga jälgis ta neid kõiki märgi kehasid basseinist välja ronimas. Aah! Bradley hammustas natukene huulde, kui noormehi jälgis, ning peagi leidis tema pilk ka Riley, kes ennast seal kuivatama hakkas, näidates kenasti oma keha. Bradile meeldis see pisike nunnu kehakene! Ja teised kutid olid ka kuradi kenad ja kuivatasid ennast pisut. Brad ei suutnud kohe ära otsustada, keda jälgida.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Henderson

avatar

Posts : 10
Join date : 2014-08-26

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 8:58 pm

Kui Thomas kuulis, et õppeaasta avapauguks on spordivõistlus, meeldis uus ja võõras koht talle oluliselt rohkem kui varem. Poiss otsustas ka kohe võistlema minna, ehk jätab endast kellelegi isegi hea mulje. Veidi aega alade üle arutlenud, otsustas ta kõrgushüppe kasuks - kergejõustikust oli just see üks ta tugevamaid alasid. Seega veetis ta suure osa päevast kooli embleemiga särgi ja põlvpükste väel, end tasapisi venitades ja soojendades, samal ajal üritusel silma peal hoides. Ta märkas siin-seal tuttavaid nägusid, kellega mõnes tunnis kokku oli puutunud, ja paar tükki isegi tervitasid teda. Koolide vahelist rivaalitsemist ta veel päriselt ei mõistnud, aga otsustas siiski teise kooli omadest eemale hoida, nii igaks juhuks. Ta siirdus koos paljude teistega ujulasse: ujumine oli ala, mis teda alati huvitanud oli, aga ise ta sellega ülearu hästi hakkama ei saanud. Seal nendega võisteldes jääks ta igatahes väga häbisse. Ta silmitses ainiti võistlejaid, muidugi omadele eriti pöialt hoides. Ta naeratas, nähes tulemust: nende kool ei olnud küll võitnud, aga teine koht oli ju ka okei, eriti kui see läks tiimi kõige nägusamale kutile.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 9:38 pm

Väga palju Riley oma kuivatamisega vaeva ei näinud, sest tal tuli korra veel basseini hüpata. Kui ta enne ujus 100m vabalt, siis nüüd varsti tuli tal ujuda 4x100 vabastiili, ehk siis viimasena. Kutt pani oma rätiku ära ja jõi veidi vett, jälgides kuidas tüdrukud ujusid. Siis tõstis ta pilgu tribüünidele, nähes seal järsku väga palju dressides noori. Tundus, et mingid alad olid läbi saanud ja inimesed tulid neid rohkem vaatama. Päris palju rahvast oli seal. Hea, et see suur ujula oli. Õige varsti jõudiski kätte jälle aeg, kui Riley pidi minema hüppepakkude juurde. Kui muidu võistles mitu õpilast ühest koolist ja mitu õpilast teisest koolist, siis seekord oli vaid kaks tiimi. Neli kutti ühest ja neli teisest. Esimesed kaks hüppasidki vette juba ja kui neile start anti, asusid nad selili ujuma. Kui need kaks olid 100m ära ujunud, hüppasid vette järgmised ja kolmandad panid end stardivalmis. Noorte vahel käis tihe rebimine ja oli raske öelda, kumb kool juhib. Kolmandad hüppasid vette, kui teised jõudsid tagasi, siis astus Riley hüppepakule ning tõstis prillid jälle endale ette, olles valmis vette sukelduma. Kui kolmandad tagasi jõudsid, hüppas Riley vette ning ujus vee all päris palju edasi, kui ta pinnale jõudis, hakkas kutt kiirelt krooli ujuma. Tagasipöördel õnnestus Rileyl teise kooli kutist ette jõuda. Kui nooruk oli tagasi basseini otsas, tõstis ta pea veest välja ning tõstis prillid üles ja vaatas tablood. Nende kool võitis! Riley muigas rahulolevalt ning tõmbas end basseinist välja ja kallistas oma meeskonnakaaslasi ja võttis vastu rahva juubeldava aplausi. Vähemalt selle nad võitsid! Siis võttis kutt oma rätiku ja sooja dressi ning suundus koos teiste kuttidega riietusruumi. Nüüd hakkasid tüdrukud ujuma ja siis oli veel lihtsalt 400, aga seda Riley ei ujunud.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 9:46 pm

Bradley püsis ikka vaatajaskonnas, kuna ilmselgelt kenasid inimesi oli seal palju. Brad jälgis neid kõiki, hoolimata koolist. Kui Riley taas ujuma pidi minema, Brad muigas, ning jälgis tema tagumikku kavala pilguga, kui noormees pakule astus. Siis jälgis ta, kuidas kutt ujus ning plaksutas koos teistega, kui nende kool võitis. Oleks jõle ebaviisakas mitte plaksutada. Kui Riley lahkus, jälgis Brad teisi ujujaid ka, aga siis sai see ujumine läbi ning ta suundus tagasi õue, sirutades ennast pisut. Mmh, kas nad võivad ära minna üldsegi?
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 9:50 pm

Willow oli üks vähestest, kes ei suundunud ujulasse vaid jäi staadionile. Ujumine polnud väga tema teema - vähemasti mitte võistluste mõttes. Pigem vaatas ta ülejäänud jooksud ära ja läks otsis vahepeal süüa. Kuna üritus oli suur, olid kohale veetud mitmed toidutelgid ja neidis krabas endale ühest burgeri. Sest ilmselgelt pakuti spordiüritusel rämpstoitu, miks ka mitte. Selle ära söönud, suundus ta kaugushüppe juurde, kus paar ta tuttavat hüppasid. Mis sest, et oli alles teine päev.. Neidise avatud loomus oli tall juba mitu sõpra toonud ja neile tuli ju kaasa elada.
Back to top Go down
View user profile
Thomas Henderson

avatar

Posts : 10
Join date : 2014-08-26

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Aug 26, 2014 9:59 pm

Thomas jälgis ujumist veel veidi aega, aga varsti pidi ajakava järgi kõrgushüpe algama, nii et peagi ajas ta end püsti ja suundus tagasi staadionile. Õige koha üles leidnud, tegi ta nüüd veidi põhjalikumalt sooja, teades, et siin lolli ei mängita ja neid võistlusi võetakse tõsiselt. Kui tal mõni natukenegi parem tulemus tuleb, on juba hästi. Seega tegi ta ennast korralikult soojaks ja hüppas ringi, samal ajal oma konkurente jälgides. Mount Lawley omad olid ausalt öeldes lähemal veidi himutavad. Aga ka tema koolikaaslased polnud just kõige sõbralikumad, seega veetis Thomas soojendusaja üksi. Mõne aja pärast pidi ta juba hüppama minema. Esimesed kõrgused olid tema jaoks võrdlemisi lapsemäng ja seega vaatas ta rahulolevalt, kuidas mõned juba kolmanda kõrguse juures hätta jäid. Temal oli hüppamisruumi veel küll.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sat Aug 30, 2014 4:19 pm

Kui Riley oli end kloorist võimalikult puhtaks pesnud ja kuivatanud ning dressid selga saanud, suundus ka tema õue. Tahaks kooli tagasi minna juba. Need spordiüritused võtsid alati terve igaviku. Staadionile jõudes märkas kutt, et kõrgushüpped olid vist alles alanud, seega suundus kutt sinna suunas, sest paar tema tuttavat peaks ka hüppama. Jõudnud üsna lähedale jäi kutt teistest eemale seisma ning jälgis kutti, kes seal üksinda sooja tegi. Too oli Riley uus toakaaslane. Tundus, et hoiab omaette või miskit. Riley suundus kuti juurde, käed dressika taskutes. "Sa peaks teistega suhtlema, nad ei hammusta," lubas Riley, lõbus muie huulil.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Thomas Henderson

avatar

Posts : 10
Join date : 2014-08-26

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sat Aug 30, 2014 6:39 pm

Thomas märkas eemalt oma toakaaslast, kes oli nüüd riided selga saanud. Ta naeratas kutile, kuigi ta ei tundnud teda veel ülearu hästi - Riley oli aasta vanem ja seega nad koolis väga tihti ei kohtunud. Ta tõmbas vasaku jala põlvest vastu rinda ning vastas lõbusalt: "Kindel? Mul on veel vaja võistelda, ei tahaks vigastusega riskida." Ta vahetas jalga ning sättis end sirgelt seisma - vasakul jalal seismine lõi ta tasakaalu paigast ära, eriti, kui ta samal ajal midagi muud ka tegi. Ta vaatas hüppemati poole, kus üks teise kooli kutt lati maha ajas, ja muigas rahulolevalt. "Pean ka vähemalt teise koha ära tooma, toa au kõrgel hoidma või midagi," lisas ta siis muiates. Ta kahtles, et Riley teda tribüünidel näinud oli, aga nüüd too vähemalt teadis, et polnud ainuke, kes toakaaslase võistlust vaatamas käis.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sat Aug 30, 2014 11:48 pm

Riley kergitas lõbusalt kulme. "Oi, sa isegi nägid seda," muigas kutt lõbusalt. Ta ei arvanud, et Tom teda vaatamas oleks käinud, aga näed siis. Tribüünidel tõesti oli nii palju rahvast, et Riley ei näinud seal oma toakaaslast. Küll, aga oli ta Bradi seal märganud. "Proovi ikka esimene koht saada," arvas Riley siis. Ta vaatas kuidas üks teise kooli poiss parasjagu hüppas. Too oli igavene kolge. Ilmselt hüppab nagu nalja.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Thomas Henderson

avatar

Posts : 10
Join date : 2014-08-26

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

"Ma nägin seda," vastas Tom noogutades ning venitas sama jalga nüüd tahapoole, üritades poosi vahetades võimalikult vähe kõikuda. "Peaaegu kurb ja kade hakkab, et mina siin poolalasti ringi lipata ei saa," lisas ta muiates. Isegi kui neil lubataks särgid seljast võtta, oleks ilm tõenäoliselt liiga külm. Ta naeris Riley järgmise lause peale kergelt. "Otseselt teist kohta vist, jah, püüdma ei lähe," sõnas ta lõbusalt. Ka tema saatis pilguga konkurenti, kes võis reaalselt ka mingit konkurentsi pakkuda. Kuna tema järgmise hüppeni oli veel aega, otsustas ta vestlust jätkata - keegi teine tema seltskonnast huvitatud olevat ei tundunud. "Sa midagi muud ei tee?" küsis ta Riley'lt. Oli siin ju mitu sellist, kes vist enam-vähem igal alal võistlesid, või vähemalt jätsid sellise mulje.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   

Back to top Go down
 
Kick-off [MASSIKAS]
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
IDGAF :: Mount Lawley Senior High School :: Surroundings-
Jump to: