I Don't Give Away Food
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 
 

 Kick-off [MASSIKAS]

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 7:52 pm

Kooli aasta algust tähistati Perthis kohe suure spordivõistlusega, mis sel aastal leidis aset MLSHSi suurel staadionil. Tribüünid olid täis pealtvaatajaid, kellest suurem enamus olid kooliõpilased, kes võistlustel ei osalend. Kehalise kasvatuse õpetajad ja treenerid jagasid õpilastele näpunäiteid. Võisteldi mitmel erineval alal ja kuna võistlesid vaid keskkooli õpilased ei hakatud võistlejaid eraldi vanusegruppidesse enam jagama. Vaid meeste ja naiste alad olid eraldi. Mõni kuueteistkümne aastane võis kaheksateistkümne aastasele ära teha küll. Võistlusalad olid järgmised: 400m jooks, 100m jooks, kaugushüpe, kõrgushüpe, ujumine ujulas, odavise, jne. Alasid oli üsna palju ja õpilased olid kohal juba hommikust saadik. Enamasti võistles üks õpilane ühel alal, aga oli ka neid õpilasi, kes mitmel alal tegijad olid. Loomulikult oli võistlejaid igal alal mõlemast koolist mitu.

OT: Kõigile siis. Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:06 pm

Willow oli tublisti kohal, kuigi ta oli seal koolis käinud täpselt kaks päeva ja neist üks oli ka newbiede orientatsioon ja muu jura. Aga kuna ta eelmise kooli paberitel olid ka märked võistluste kohta, milles ta osalenud oli, haarati ta kohe ka sellele oma uue kooli au kaitsma. Nagu kõik väitsid, siis kaks kooli vihkasid teineteist ja kuigi Willow ei teadnud kumbastki koolist praktiliselt kedagi, läks ta sellega sujuvalt kaasa.
Esimene ala oli 400m jooks ning sellele pidi järgnema lühem distants. Kuna neidis jooksis just nimelt lühemat sprinti, tsillis ta hetkel niisama, keksides vahepeal sooja hoidmiseks ühelt jalalt teisele, mis sest, et ilm oli tavapäraselt kuum. Tüdruku hobusesaba lehvis küljelt küljele, kõditades vahepeal ta kukalt. Seljas oli tal kenasti kooli logoga särk, mis oli kehalise tunnis kõigi jaoks kohustuslik. Lisaks mustad retuusid kõige lühemas võimalikus pikkuses, et oma pruune jalgu kõigile eksponeerida. Vaid tossud olid erkroosad, sarnaselt neidise päikeseprillide raamidega, mis kogu riietuse ühte kokku sidusid. Väga nunnu.
Hetkel kuulas Willow koos teiste jooksjatega õpetaja viimaseid nõuandeid, pilk sihitult ringi ekslemas.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:23 pm

Ka Riley oli spordivõistlustel kohal ja üllataval kombel isegi osales. Hetkel ta aga liikus staadionil üsna sihitult ringi, seljas mustvalged pikad dressid. Ei midagi liibuvat, üsna tavalised. Tema nimelt võistles ujumises ja oma pisikestes ujumispükstes mööda staadionit praegu ringi lasta oleks väga naljakas olnud, seega kandis ta pikki dresse. Ujumiseni oli veel meeletult aega ka. Enne tulid mingid jooksud ja sada muud asja. Nooruk venitas end vahepeal, aga üldiselt lihtsalt jalutas ja püüdis mitte kellelegi jalgu jalutada. Ta nägi valmis sättivaid jooksjaid treeneriga arutamas veel viimaseid nippe. Teise kooli õpilastest hoidis ta hea meelega eemale.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:33 pm

Bradleygi oli kohale veetud. Ta oli tundides ka juba olnud, need kaks päeva, ning ei olnudki nii hull, kui ta kartis. Tunnis oli ta juba näinud nii Willow'd kui ka Riley'd. Tema jaoks ei olnud midagi veider nendes asjades, aga ta ei teadnud, mis noored ise arvasid, sest nendega ta rääkinud ei olnud nende paari päeva jooksul. Õpetada üritas ta küll ja siiani võtsid õpilased ta päris hästi vastu. Ilmselt oli asi nooruses. Ja ta meeldis pooltele tüdrukutele nendes klassides, kus ta õpetas. Või isegi rohkematele. Ning ega kõiki poissegi ta külmaks jätnud.

Nüüd aga pidi Bradley olema seal staadionil ja mingeid võistlusi jälgima. Prsh. Mees kandis ka tumedaid riideid. Õpetajate joped olid kooli poolt antud, logod olid peal. Need olid must-valged ja keegi neid teise kooli õpetajatega segamini ajada ei saanud. Brad haigutas, kui õpilasi jälgis. Tema pilk leidis tuttavaid õpilasi, nende seas ka Riley ning Willow. Mõlemad tundusid võistlema minevat. Tahaks nendega rääkida või midagi, aga samas ei tahtnud ise neile läheneda. Veider, nüüd rahva seas siis kartis õpilastega suhelda. Seega ta lihtsalt jälgis, mis noored tegid, käed jope taskutes.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:40 pm

Õpetaja sai oma jutud aetud ja pikema jooksu omad läksid end venimata. Kuigi isegi nende stardini oli korralikult aega. Enne tulid veel mingid kõned ja avapauk ja mis kõik. Igav jura ühesõnaga. Nii et Willow jalutas rahumeeli mööda staadionit ringi, suundudes hetkeks enda spordikoti juurde, et sealt veepudel haarata. Sellest mõne meetri kaugusel silmas ta Bradleyt ja muigas kergelt, võttes suuna mehe poole.
Tunnis oli tema üllatus suur olnud, kui mees klassi ette astus ja end õpetajana tutvustas. Hea meelega oleks ta seal ja kohe mehega rääkinud, aga teiste ees väga ei kippunud seda tegema. Nüüd oli hea võimalus.
"No tere, õpetaja," sõnas neidis lõbusa naeratusega, jäädes mehe kõrvale seisma, pilk staadionil. Polnud vaja, et keegi tabaks teda Bradley üle ilastamas või miskit. "How's it hangin?" küsis näitsik kerge muigega, võttes veepudelist lonksu.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:45 pm

Bradley ei märganud, kuidas Willow tema juurde tuli, kuna pigem silmitses hetke Riley'd. Seega ta isegi võpatas pisut, kui tüdruk teda kõnetas. Bradley pöördus ja naeratas lõbusalt. "Tere, õpilane," ütles Brad lõbusalt. Ta pilk liikus ka hetkeks üle staadioni ja siis tagasi Willow' suunas. Tüdruk ikka oli tal meeles. Noh, oli ta õpilane ju, ei saanud päris ära unustada teda. "Täitsa kenasti," sõnas mees muiates. "Mis ala sa siin siis esindad?" küsis Brad muiates, käed ikka jope taskus, pilk vahepeal eemale ekslemas. Tea, mis sporti Riley teeb?
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:52 pm

Willow pööritas kergelt silmi, kuuldes, kuidas mees teda õpilaseks nimetab. See, et mees tema õps oli, mõjus erutavana, aga, et tema õpilane oli.. Tekitas lapse tunde. Ja seda neidis kohe kindlasti polnud. "Neljasadat jooksen," vastas neidis kerge naeratusega. Ei midagi ülipõnevat. Kõrgushüpe oleks lahe olnud, aga Will polnud sellega kunagi tegelenud. Väljaarvatud kohustuslikud 'kalpsame üle lati' hüpped koolis. "So.. Nüüd on mul vähemasti lihtne sind üles leida, kui tuleb isu vallatleda," muigas Willow. Loodetavasti mõni uudishimulik ei kuulanud nende vestlust. Vaevalt küll. Kõigil oli tegemist.


Last edited by Willow Turner on Mon Aug 25, 2014 7:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 8:57 pm

"Või nii," muigas Bradley. Siis tuleb silma peal hoida sel alal. Kui ta kuskile mujale vahepeal ei lähe. Tahaks ju teada, mis Riley ka teeb. Ta muigas tüdruku edasiste sõnade peale. "Jah, raskusi ei tohiks tekkida," ütles kutt lõbusalt. Ta võttis oma telefoni, kui see kõnet kuulutas, aga nime nähes pistis selle taskusse tagasi, olles hääletu režiimi peale pannud. Tahetakse kanepit temalt. Ja ta ei tahtnud nii avalikult ei tellimuste ega seksist rääkimisega tegeleda. "Millal su ala siis algab?" küsis Brad huviga.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:05 pm

Vähemasti oli Bradley tsill. Samas miks ta ei peakski.. Tema teadis terve selle aja, et Willow on õpilane. Kui keegi peaks närvitsema, oleks see Willow ise, aga temal oli ilmselgelt suva. Polnud just esimene kord või nii. Telefonikõnele neidis suurt tähelepanu ei pööranud. Ta ise vajutas pidevalt kõnesid kinni, kui tüütute inimestega suhelda ei tahtnud, nii et see polnud suur asi tema silmis. "Ee.. Kõigepealt on lühem jooks ja kohe pärast seda," vastas ta umbmääraselt. Ta ei teadnud ise ka päris täpselt. Neile öeldi vaid, et kui 100m omad alustavad, peavad järgmise omad kogunema stardijoone juurde. Ju nad üsna järjest läksid siis.


Last edited by Willow Turner on Mon Aug 25, 2014 7:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:11 pm

Bradley noogutas mõtlikult ja silmitses rada. "No ma soovin sulle siis palju edu sellel jooksul," ütles Bradley lõbusalt. "Püüan jälgida ka, kui võimalust on." Kui ta mujale kadunud ei ole ja midagi muud ei vaata. Eks seal oli siiski mitu asja korraga toimumas ja ei jaksanud kõike korraga jälgida. Ja nii kaua ta ka ilmselt ei viitsi oodata, et ainult Willow' jooksu jälgib.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:22 pm

"Ma tänan," sõnas neidis naeratades. Kuigi ta oli enam kui kindel, et ta paneb kinni selle. Vähemasti Sydneys oli ta tavaliselt võitnud ja kuna ta vabal ajal nii või naa jooksmas käis, oli ta päris heas vormis ka. Aga eks näha ole, millised vastased on.
Vahepeal olid mingid tähtsad ninad, keda Willow veel ära ei tundnud, rääkima hakanud ja juba kutsutigi inimesi stardijoonele esimese ala jaoks. "Matas näeme," sõnas neidis lõbusa naeratusega, võideldes sooviga mehe huulile suudlus kinkida ning sörkis teiste võistluskaaslastega stardijoone juurde, et venitama hakata. 400 meetrit läks siiski üsna kiirelt.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:27 pm

Bradley naeratas lõbusalt. "Näeme," ütles ta muiates ja saatis neiut pilguga. Need retuusid sobisid talle. Siis aga saatis ta silmad üle staadioni käima, et kus Riley on, samas kui oma telefoni võttis, et vastamata kõne oma kõnelogist kustutada. Riley leidnud, seadis Bradley sammud sinnapoole. Nüüd, kus Willow temaga rääkinud oli, tundis tema ka end julgemalt. Ei pidanud ju kohe musitama hakkama, eksole.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Riley oli vahepeal seisma jäänud ja vaatas kuidas kisakooritüdrukud oma tutte sättisid. Jeah, mõlemal koolil olid ka oma kisakooritiimid koos ja need seal olid valmis karglema kohe ja ergutama omasid. Nende kooli mustvalged kisakoorivormid muigudi nägid üsna morbiidsed välja teise kooli värviliste kõrval, aga võib-olla oli see ainult Riley arvamus. Neidudelt pilgu kõrvale vedanud, märkas kutt Bradi enda poole jalutamas. Ta muigas lõbusalt ning torkas oma käed dressipluusi taskutesse.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:41 pm

Bradley muigas natukene, kui Riley teda märkas. "No tere," ütles mees, käed ikka jope taskutes. "Mis alal ma sind näha saan?" küsis Bradley kuti ees seisatades, hästi tsipakene lähemal, kui üks õpetaja võiks. Aga ta ei käperdanud kutti ega olnud ta väga näos ning vaevalt, et keegi märkas, mismoodi nad seal vestlesid.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 9:58 pm

Riley muigas kavalalt. "Ma ujun," vastas kutt. "Ja mis sina siin teed üleüldsegi? Toodi teid siia meile ergutama?" küsis Riley lõbusalt. Alati olid õpetajad kaasas teistel võistlustel. Ei teagi miks. Toetuseks ilmselt või midagi. Treenerite kohalolust sai Riley veel aru, aga teised õpetajad olid seal suht lambist ja neil võis päris igav ka olla.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 10:08 pm

"Oioi," muigas Bradley. "Seda ma siis tulen vaatama," lubas mees lõbusalt. Ta suunas pilgu Riley kehale, mis küll dressidega kaetud oli, aga ta aimas, et kutil olid ainult ujumispüksid seal all. Edasise peale kehitas Bradley õlgu. "Kästi tulla," ütles mees lõbusalt. "Mõned õpetajad vist aitavad hinnata mingeid alasid.. ma pole kindel," sõnas ta muiates. "Päris igav on siin, kui nüüd aus olla," muigas mees. Ta suunas pilgu Riley silmadele. "Aga sa oled ka nüüd mu tunnis ära käinud ju," ütles kutt lõbusalt. "Kuidas tundus?" Oleks tore ju kellegi arvamust saada. Mis siis, et nad kordasid eelmist aastat alles.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 10:14 pm

Riley muigas avalalt. "Ega seal midagi vaadata ole, suurem enamus olen vee all," arvas kutt. Ainult pea veest väljas. Praegu oli tal veel aega. Nad hakkasid ujuma alles siis kui teised kaugust ja kõrgust hüppama hakkasid, sest need olid kauem kestvad alad ja nende ajal sai muid asju ka teha. Kaugus ja kõrgus olidki ühel ajal. Riley silmitses hetke Bradi keha, aga ta aimas, et mees oma pilguga praegu seal teda lahti riietas. "Tundi oli nagu mata tund ikka," kehitas Riley õlgu. Ta väga tähele ei pannud, nagu tavaliselt. "Normaalne õps oled," arvas Riley lõbusalt.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 10:17 pm

"Aga enne seda oled sa meeldivalt vähestes riietes," muigas Bradley kavalalt. Kuti peenist oli ta näinud, aga midagi muud mitte. Ja see kõik oli tal veel kujutlustes. Aga loodetavasti näeb ta varsti tervet Riley keha ja saab temaga seksimist nautida. Tunni jutu peale Brad mõmises kergelt. "Sa ei kuulanud väga jah," ütles Bradley lõbusalt. Ega ta ei imestanud.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 10:36 pm

Riley naeris kavalalt. "Jah, enne ja pärast seda olen meeldivalt vähestes riietes," muigas kutt. Mõnus pervert õpetaja neil. Käib siin lapsi piilumas. Ja Riley oli täitsa kobeda kehaga. Tegi ta ju ikkagi sporti ka natukene. "Ma ei kuulanud jah," tunnistas Riley. Ta oli algul vaadanud Bradi ja mõelnud, kui imelik on meest seal ees näha, aga ega ta väga palju polnudki kuulanud ja jälginud. Seda vähem ta viitsis kuulata nüüd kus Brad õpetaja oli. Kuidagi palju lebom tundus tund nüüd. "Kuidas siis õpilased meeldivad?" uuris Riley. Nad olid seal koolis tundides enamasti kõik vagurad ja nunnud. Hea kooli saanud juba sellega.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 10:42 pm

"No vot, selle pärast tulebki seda vaatama tulla," muigas Bradley. Ta jah natukene ilmselt oli pervert. Mis natukene. Ta oli suutnud ühe õpilasega magada ja üks õpilane oli tal suhu võtnud ja tema õpilasel. Ja kool oli kestnud vaid kaks päeva. Nii et jah. "Peaksid kuulama," ütles Brad siis lõbusalt. "Ma võin su hindeid natukene tõsta, aga ega sa ilma midagi tegemata A-sid ei saa," muigas mees. Kui Riley tuleb nuruma hinnete tõstmist, siis räägivad nad sellest täpsemalt. "Õpilased tunduvad okeid," lisas Bradley siis. "Üsna toredad. Väga kenad," ütles ta lõbusalt. "Keegi õpilastest mind ka kommenteerinud on?" uuris Brad siis.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 11:04 pm

Riley muigas kavalalt kui meest kuulas. "No ma ei tahagi häid hindeid midagi tegemta saada," sõnas kutt vägagi kavala tooniga. Ta silmitses õpetajat kelmika pilguga. Seejärel kehitas ta õlgu. "Enamasti kommenteeritakse su välimust. Tüdrukutele sa meeldid," seletas Riley. "Poistel on enamusel savi, aga nii mõnigi tahas sinuga lähemalt tutvuda," sõnas kutt kavalalt. "Populaarne oled," kinnitas Riley lõbusalt. Bradile see kindlasti meeldis, et ta populaarne oli.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 11:13 pm

Bradley muigas nooruki sõnade peale. Talle meeldis Riley suhtumine. Ja kuti kelmikas pilk. Ta muigas rahulolevalt, kui Riley ütles, et nii mõnigi tahaks temaga lähemalt tutvuda. See oli hea. "Kas sa kuulud ka nende hulka, kes minuga lähemalt tutvuda tahaks?" muigas Bradley, kaval pilk kuti silmades. Astuks talle lähemale ja katsuks pisut, aga nii palju oli tal veel mõistust, et nad on avalikus kohas ja ümberringi on õpetajad ning õpilased.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 148
Join date : 2014-08-21
Age : 20
Location : Perth, WA

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 11:21 pm

Riley muigas ikka kavalalt ning noogutas kergelt. "Me juba veidi tutvusime ja nüüd kus maitse on suus, tahaks veel," muigas kutt kavalalt. Ta vaatas hetke üle Bradi õla ja märkas seal oma ujumistreenerit, kes osade nende ujujatega rääkis. "Ma pean minema nüüd. Ujulas näeme," muigas Riley lõbusalt. Ja ega tema ainus polnud, kellel midagi vaadata oli, teised kutid nägid ka kenad välja ja tüdrukud samuti, aga tüdrukud kandsid trikood ja see oli kurb. Rileyle nii meeldisid kõhud. Igasugused kõhud. Kõhud olid nunnud. Aga kutt astus nüüd Bradist mööda, riivates teda õige kergelt oma õlaga, et enda treeneri juurde minna ja temaga veidi asju arutada.
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Sun Aug 24, 2014 11:26 pm

Bradley naeratas rahulolevalt, pilk ikka kaval. "Siis tuleb veel kokku saada," muigas mees. Ta noogutas, kui Riley ütles, et ujulas näevad. Ta ei jätaks sinna minemata. Ta tahaks näha ka Willow'd jooksmas. Aga see vist on enne ära. Ehk siis ta näeb mõlemat, seega ta veel ei hakanud ujulasse jooksma, vaid saatis Riley'd pilguga, kui pärast õlamüksu ümber pöördus, kujutledes teda juba ilma riieteta. Nii tahaks veel näha kuti keha. Siis astus aga Brad rohkem jooksuradade suunas, et jääda vaatama, millal Willow jookseb.
Back to top Go down
View user profile
Arthur C. Swnanson
QEBS gym teacher // 22-aastane
avatar

Posts : 62
Join date : 2014-08-22
Age : 23
Location : In Hell

PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   Mon Aug 25, 2014 4:27 pm

Arthur üritas oma õpilasi silmata, kes olid pärast jutuajamist kuskile laiali jooksnud. "Tore küll, kui individuaalselt juhendada tahad siis pole enam kedagi" pomises mees omaette. "Turner, tule korra siia." palus mees, kes õpilast eemalt silmas. Võistlejate nimesid sirvides avastas mees, et nii mõnigi jooksja on alaga tegelema hakanud suhteliselt varakult, mistõttus muutus Arthur natukene valvsaks.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Kick-off [MASSIKAS]   

Back to top Go down
 
Kick-off [MASSIKAS]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
IDGAF :: Mount Lawley Senior High School :: Surroundings-
Jump to: