I Don't Give Away Food

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 

Pure mathematicians do it rigorously

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Riley McAuliffe
admin // QEBS 11. klass // 17-aastane

PostSubject: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 8:41 pm

Järjekordne kooliaasta algus, või õigemini polnud kool veel alanudki, neil oli nädal aega enne ametlikku algust ja juba aeti rahvas kokku. Eks ikka selleks, et värsked kümnendikud saaksid kooli ja selle asukatega tutvuda. Korraldati mingeid loenguid ja sissejuhatavaid tunde, mis tegelikult väga kellelegi huvi ei pakkunud, aga kümnendikele kohustuslikud olid, et nad asjast ikka aimu saaks. Samad reeglid, mis terve kooliaja kehtisid, kehtisid ka praegu. Sestap kandiski Riley kell kaks päeval koolivormi kui ta istus kooli pargis, pingi seljatoel, jalad istumiseks mõeldud alusel. Ta oleks hea meelega kanepit tõmmanud, aga keset päeva kooli territooriumil ta seda teha ei julgenud. Seega istus kutt vaikselt seal ning näris oma parema käe küüsi, pilk kooli ümbruses ja inimestel, kes selle hoovis ringi sagisid. Pingi taga kasvas suur pärn ja see varjas mõnusalt päikese ära, nii et Riley ja pink olid kenasti varjus. Lisaks asus pink üldisest massist veidi eemal.

OT: Bradley
Back to top Go down
View user profile http://gamesofhunger.forum.co.ee/
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 8:49 pm

Bradley oli enda kabinetti uurinud ja üldse kooli ümbrusega tutvunud terve selle aja, mis ta seal oli. Tundis ennast ka, nagu kümnendik. Õpetajad igatahes arvasid, et kutt on uus õpilane seal ja Brad pidi päris mitmele reaalselt tõestama, et ta on seal õpetaja, mitte uus kaheteistkümnendik. Bradley sasis oma juukseid pahaselt, kui koolimajast väljus ja sügavalt sisse hingas. Tahaks rummi. Tea, kas temast saab see õpetaja, kes kergelt švipsis olekus tööl käib? Ei imestaks. Või siis tahaks mingit muud ainet. Tavaliselt Brad midagi muud peale alkoholi ei tarbinud, aga koolile mõtlemine tekitas masendust. Mees jalutas oma lipsu lõdvemaks sikutades ning valge triiksärgi varrukaid üles kerides varjulisse ja varjatud paika, mis ta juba eelmisel päeval avastanud oli. "Oh. Ma ei arvanud, et siin keegi on.." sõnas Brad peatudes, kui märkas, et pärna all pingil keegi istus. Siis tundis ta noormehe ära. "Riley?" küsis Bradley kulme kortsutades ja lähemale astudes. No tore. Juba ta leiab inimesi, kellele ta narkot müüb.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:01 pm

Riley märkas kedagi lähenemas, aga viskas tollele vaid kiire pilgu. Siiski vilksatasid tema silmad mehele suhteliselt kohe tagasi, kui ta tundis, et too on tuttav. Ja oligi. Bradley. Riley kortsutas tugevalt kulme. "Mida sina siin teed?" küsis kutt oma käed langetades, närimata enam enda küüsi. Miks tema diiler seal oli? Riley vaatas hetke kooli territooriumil ringi, keegi ei paistnud neile tähelepanu pööravat. Kas mees käis siin kellelegi midagi müümas? Päris julge sell sellisel juhul. Iial ei võinud teada, kes seal ringi liikus. Kohati tundus, et koolimajas olid silmad igal pool. Sestap oli ka Riley oma kanepi tõmbamisega võimalikult ettevaatlik.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:04 pm

Bradley silmitses Riley't ikka kulme kortsutades, kui siis lõpuks poisi kõrvale istus, samuti seljatoele, jalad istumiseks mõeldud alal. Mis siis, et tulevane õpetaja! "Ma hakkan töötama siin," ütles ta pilku hetkeks koolimajale vedades. "Ja sina õpid siin," pakkus mees. Kurat! Kui seal veel mõni selline on, kellele ta müüb, siis on ju kuradi jama. Kuigi noh, ta eeldas, et nad ei räägi Bradley'd välja. Sest siis nad räägivad ennast ka välja ja seda ju ometi nad keegi ei taha. Bradley silus oma tumedaid teksaseid ja suunas pilgu tagasi noorele kutile.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:22 pm

Riley silmitses enda kulme kortsutades meest, kes tema kõrvale istus. "Jah, teine aasta hakkab juba," sõnas kutt. "Mis mõttes sa hakkad töötama siin?" küsis Riley nüüd muiates. "Minu teada meie medõde on täiesti okei," lisas kutt lõbusalt muiates vihjates siis Bradley narkoärile. Jeaah, neil peaks see tädi täitsa okei olema, kes neile valuvaigisteid ja palavikualandajaid manustas. Mida Bradley tõsiselt seal koolis tegi? Tema koolis?

Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:28 pm

Teine aasta. Nooruke. Mitte, et Bradley poleks seda juba teadnud. Aga teda väga ei huvitanud tema klientide vanus, kuni nad ei näinud reaalselt välja, nagu nad oleks kaksteist. Kui nad võisid olla umbes kaheksateist, siis polnud Bradil probleemi neile müüa, mida nad soovisid. Medõe pakkumise peale Bradley turtsatas kergelt. "Kujutad ette, et minus on muud ka, kui vaid see meeldiv kanep," muigas Brad. "Ma hakkan matemaatikat õpetama," lisas ta siis pisut pead kallutades. Bradi pilk liikus Riley'le ja ta silmitses kutti huviga. Kas seal koolis kedagi sellist ka on, keda absoluutselt ei sooviks endale voodisse vedada?
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:35 pm

Riley kuulas meest ning tõi kuuldavale vaikse nurina. "Üheteistkümnendikele ka?" küsis nooruk. Tal ei olnud kunagi matemaatikaga eriti hästi läinud. Ta ei viitsinud süveneda ja siis ei saanud ta väga aru. Kahjuks. Aga enamasti õpetajad ei vaevunud sellega, et üks kaasa teha ei viitsinud. Seni kuni läbi sai, oli kõik okei. Nende eelmine õpetaja vist oli lapsepuhkusele läinud. Kui Riley nüüd õigesti mäletas oli ta kooli lõpus kogunisti päris korralikult ümmargune. "Kas nad mingeid katseid ei tee enne kui igasuguseid õpetajateks lubavad?" küsis Riley siis lõbusalt ning silmitses Bradleyt hindavalt. Kas ta üldse jagas midagi matemaatikast. Ilmselgelt oli Riley väga pessimistlik selle kõige suhtes. "Aga kanepist rääkides, sul siin ka midagi kaasas on?" küsis Riley lõbusalt.

Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:39 pm

Bradley mõtles hetke ja noogutas. "Terve üheteistkümnes klass saab minuga tunde," ütles Brad lõbusalt. Nii poisid kui tüdrukud. Teistes klassides oli natukene paralleelidega vahetusi. Või noh, osadele andis Bradley ja teistele andis teine õpetaja, kes siin veel oli. Muidu oli liiga suur koormus. Suur kool oli siin siiski, eksole. Teise küsimuse peale Bradley naeris lõbusalt. "Kui sa kardad, et ma olen nende ainetega oma aju pehmeks muutnud, siis sa ei pea kartma, sest ma ei tarbi eriti," muigas Brad lõbusalt. Ta vaatas kavala pilguga Riley nägu. Talle võiks eratunde täitsa anda ju. Kuti nurinast eeldas mees, et Riley matemaatikaga eriti hästi läbi ei saa. Ja no kui need eratunnid on.. appi. Lõpeta ära oma õpilastest sedasi mõtlemine. Aga ei, kui eratunnid on kuskil eraldatuses sedasi mugavalt.. Brad hoidis end tagasi, et mitte iseennast lüüa või midagi teha, et end maa peale tuua. "Ega ma igal pool seda jama kaasas tassi," muigas Bradley siis. "Kui tahad midagi, siis tellid. Väljaspool kooli territooriumit," lisas ta lõbusalt.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:43 pm

Riley nurises jälle veidi. "Mis kasu sinust siin siis üldse on?" küsis kutt lõbusalt. Ta viis pilgu eemal sehkendavatele õpilastele, kes uusi tutvusi sobitasid. Taas tõstis ta oma käe, et enda küüsi närida. Ehk peaks kooli vetsu siiski minema ja tõmbama seda kanepit natukene. Mõne hetke pärast viis Riley oma pilgu tagasi õpetajale enda kõrval. "Sa ei paista väga õpetaja moodi," märkis kutt. "Koolis ikka käisid?" turtsatas nooru, kaval ja ehk veidigi üleolev muie tema huultele kerkimas.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 9:48 pm

"Ma loodan, et ma saan sinu nunnusse peakesesse natukene matemaatikatarkusi jagada," muigas Brad, kui Riley nurises, et mis kasu temast siis seal üldse on. "Loomulikult käisin koolis," muigas Bradley. "Ja milline üks õpetaja siis välja nägema peaks?" küsis kutt lõbusalt. "Ma hea meelega säilitaks oma kena väljanägemise." Jah, ta ei tahtnudki õpetaja moodi välja näha. KEs teab, kaua temast üldse õpetajat on.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:06 pm

Riley kortsutas kulme kui mees teda seal nunnutama hakkas. "Minu nunnu peake on ilma matemaatikatagi väga heas korras," märkis kutt. Ta silmitses Bradleyt hindavalt. Huvitav, kas tal annaks oma mata hindega kaubelda ka selle mehega. "Miks sa just siia kooli tulid?" uuris nooruk siis. "Palga pärast?" küsis kutt. Kes üldse läheks õpetajaks? Nende tüüpilised õpetajad nägid välja vanad ja väsinud ja õpetasid seal asjalikult distsipliini ja muud seesugust, mis kedagi väga ei huvitanud. Bradley müüs koolilastele narkootikume, kas tal oli ikka kõige õigem olla õpetaja?

Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:10 pm

"No ma ei tea, natukene matemaatikat kulub ka ikkagi ära. Pärast üritad mulle vähem maksta, kui ma küsisin, ja siis peame matemaatikat arutama ja ilmaasjata aega raiskama," muigas Bradley pead raputades. Edasise peale kehitas mees õlgu. "See oli ainus kool siin, kes matemaatikaõpetajat otsis, ja siin ma olen," ütles kutt lõbusalt. "Palk on ka muidugi hea." Parem, kui mõnes tavalises riigikoolis. Ja teda distsipliin väga ei huvitanud, tõesti. Istus ta siin pingilgi nagu õpilane. Seega ta ei imestaks, kui tema tundides kõik koolivormi reegleid rikuks ja mida kõike.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:20 pm

Riley turtsatas ning pööritas silmi. "Kui sa hetk enne kohtumist hinda ei muuda ei hakka ma sulle valesti maksma," sõnas kutt. Nii lootusetu ta nüüd ka matemaatikas polnud. "Tegeled sa müügiga enam?" küsis Riley siis veidi kahtlevalt. "Või ei müü sa lihtsalt selle kooli õpilastele?" küsis Riley veidi kahtlevalt. Väga lame oleks hakata endale uut diilerit otsima. See polnud üldse lihtne, kui ta suurema osa ajast siin koolis kinni oli omadega.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:22 pm

"No loodame," muigas Bradley, kui Riley ütles, et ta ei hakka valesti maksma. Ei oleks tore jah. Talle ei meeldinud tegeleda nendega, kes üritasid talle vähem anda. Kohe üldse mitte ei meeldinud. Küsimuse peale Bradley mõmises kergelt. "Ikka müün. Õpilastele ka. Aga ma eelistaks, kui me jätaks oma ärid kooli aladelt välja, ehk siia ma ei too midagi. Kui sina või keegi teine ise toote, siis see on teie lollus, mina müün väljaspool aeda," selgitas mees. Ta oli sellele juba varem mõelnud. Et mis siis saab, kui ta kliente on seal õpilaste seas.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:28 pm

"Väga hea," arvas Riley, kui Bradley ütles, et ta ikka müüb. Ta oli enne aia tagant oma asjad kätte saanud, saab ka nüüd. Noh, mitte muidugi sõna otseses mõttes aia tagant. Ta oli ikka pidanud linna sõitma ja nii, aga siiski ta oli oma asjad kätte saanud. "Kuidas siis kool meeldib?" küsis Riley lõbusalt muiates. Ta tahaks, et see juba läbi oleks tal ja ta saaks vabaks ja teha mida ta tahab ega peaks vanemate pilli järgi keksima.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:30 pm

Bradley muigas küsimuse peale ja kehitas õlgu, toetades käed endale sülle. "Suur on. Ja meenutab vanglat," muigas mees seejärel. "Mina siin õpilane olla ei suudaks." Liiga palju piiranguid. Aga õpetajana sai ta tundide lõppedes nahhui tõmmata ja keegi ei keela teda. Kui ta just ei soovi kedagi peale tunde jätta. Mõni kena neiu või noormees, kes oma hinnet parandada sooviks.. või niisama lõbutseda tahab. No ei saanud hakkama ilusti mõtlemisega. Ikka oli seks ja kenad õpilased.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:40 pm

Riley turtsatas lõbusalt mehe arvamuse peale ning naeris veidi. "Nii ta suht on jah," noogutas kutt. "Oota kui kool veel peale hakkab, siis sa näed kui veidralt masendav see siin on. Ühes tiivas on ainult poisid ja teises ainult tüdrukud," seletas Riley. Väga veider mõne tavalise kooliga võrreldes. Huvitav, kes mõtles, et sellised reeglid on okeid. Ühikad sama moodi. Poiste ja tüdrukute omad eraldi.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:43 pm

"Ma kuulsin jah, et selline kord siin on," muigas Bradley. "Ainus asi, mis mind lohutab, on see, et ma saan koju minna pärast tööpäeva lõppu," ütles mees lõbusalt. Ta silmitses Riley'd huviga ning sättis oma lipsu, tõmmates seda taas lõdvemaks. "Kuidas sa selle ühe aasta siin siis üle elasid?" küsis Bradley muiates. See olukord tõesti tundus masendav.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:52 pm

Riley noogutas mõtlikult. Bradley sai vähemalt koju, aga Riley ei saanud sedagi. Noh, sai, aga tunduvalt harvem kui õpetajad, ilmselgelt. Vaid mõni õpetaja elas seal kooli territooriumil. "Kanepiga," muigas Riley lõbusalt. Selge peaga vist ei peaks seal tõesti aastatki vastu. Kutt silmitses meest ikka huviga.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 10:56 pm

Bradley naeris lõbusalt ja noogutas. "No muidugi," ütles mees muiates. "Hea, et ma sind siis ikka aidanud olen." Noh, aitas kutil selle aasta läbi elada. Sest temalt kutt ju kanepit sai. Ei usu, et tal teisi diilereid veel oli. Tavaliselt oli üks ja ainus, keda kasutati. "Muidugi ma võin sind veel erinevatel viisidel.. aidata," arvas Bradley siis pisut kavalamalt. Aitab tal lõdvestuda ja.. lõõgastuda. Mõne teise abivahendiga, kui vaid kanepiga.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 11:01 pm

Riley jälgis meest ja kergitas siis kulme. "Kas sa lööd mulle külge?" küsis Riley üllatunult. Varem polnud nende suhtlus selliseid pöördeid võtnud. Nad olid üldse vähe suhelnud, ainult kauba ja tasu vahetus suht. Kutt ei teadnud, kuidas sellesse suhtuda kui Brad tõesti lõi talle külge. Tal ei olnud midagi selle vastu, et tegu oli mehega ja hetkel veel ei kinnitunud talle idee Bradleyst kui õpetajast. Aga mees oli ta diiler, nii et see tegi asjad veidi veidraks.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 11:04 pm

Bradley muigas Riley üllatuse peale. Riley peaks ju teadma, et ta on kena kutt ja meeldib teistele inimestele. Kuigi jah, varem nad polnud palju suhelnud. Ei olnud põhjust ka. "Kas sind häirib?" küsis Bradley muiates, kui end pisut rohkem sirgu ajas ja kavala pilguga noormeest silmitses. Ta ei olnud kunagi arvanud, et Riley hetero oleks. Lihtsalt varem ei olnud ta leidnud põhjust või hetke mõne pisut teistsuguse sammu astumiseks, kui seda oli kauba ja raha vahetus.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 11:38 pm

Riley kehitas õlgu. "Ma ei tea, sa oled õpetaja või midagi," sõnas Riley õlgu kehitades. Siis vist natukene peaks häirima. Aga samas polnud ju Bradley oma õpetajakohustustega veel alustanud. "Mida sa üldse teed siin? Teil ka mingi suvelaager?" vahetas Riley teemat, et mitte mõelda liialt palju Bradleyle ja sellele, et mees talle külge võiks lüüa. Kutt oli oma käed pingi seljatoele toetanud ega närinud küüsi enam. Rumal komme see küünte närimine, aga kui ta kanepit igatses, kippus kutt seda pidevalt tegema.
Back to top Go down
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 11:42 pm

"No mind ei häiri, et sa teoreetiliselt mu õpilane olema peaks," muigas Bradley. Jah, teda ei häirinud, aga teda peaks häirima. Kuid mees ei suutnud niimoodi mõelda, et see teda häirib. Ta mõtles kogu aeg pigem sellele, et ta tulevased õpilased on kenad ja talle meeldiks nendega flirtida ja nendega kaugemalegi minna. Mees naeris lõbusalt, kui Riley teemat vahetas. Oh seda poisikest. Aga kui ta ei taha, et Bradley talle külge lööb siis.. ju ta siis peab lõpetama. Aga vaadata ikka võis ja seda Brad ka tegi. "Ma pean kooliga harjuma ning õpilastele abiks olema või mis iganes ma ka siin ei tee," muigas mees. "Kabineti tegin kah enam-vähem korda." Õpetajatel siin ikka oli kohustusi natukene.
Back to top Go down
View user profile
Riley McAuliffe

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   Sat Aug 23, 2014 11:52 pm

"Wow, said kohe oma kabineti," muigas Riley. Kõigil õpetajatel suhteliselt olid oma kabinetid seal tegelikult. See kool oli nii suur lihtsalt ja neil oli parem seal töid parandada kui neid koju viia või klassis seda teha. "Mis see enam vähem korras kabinet siis tähendab?" küsis Riley huviga, oskamata väga millestki muust rääkida. Ta ei teadnud, kas ta tahab, et mees temaga flirdib või mitte. "Kuidas sa siis õpetajana oled? Jätad palju õpilasi peale tunde?" uuris Riley huviga. Brad ei tundunud väga karm õpetaja olevat, aga diilerina samas oskas ta end kehtestada.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Pure mathematicians do it rigorously   

Back to top Go down

Pure mathematicians do it rigorously
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next