I Don't Give Away Food

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 

Why school?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:07 pm

"Kas sa oled kõigiga nii abivalmis või võin ma end erilisena tunda?" uuris Willow lõbusa muigega. Hetkel ta küll väga palju tähelepanu ümbrusele ei pööranud. Ta polnud isegi märganud, kummale poole nad väravatest väljudes pööranud olid. Nii et jah, ehk kuluks see kaart siiski ära. Bradley nõusoleku peale kulmu kergitanud, silmitses ta mehe paljaid käsivarsi, mis nüüd nööpide kallale asusid. Hea meelega oleks ta aidanud, aga ta pidi endale taas meelde tuletama, et vanad käitumismaneerid pidi ta Sydneysse jätma. Aga vaadata ei keelanud keegi ju. "Miks üldse nii peenelt riides? Käisid dire juures või miskit?" uuris Willow seejärel. Ta tundis end väheke underdressed oma lühkarite ja suvakate ketsidega.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:10 pm

Bradley muigas ja kehitas õlgu. "Ma vist olen üleüldiselt üsna abivalmis," ütles mees. "Aga kõige parem on ju abi pakkuda kenadele tüdrukutele, nii et võid end erilisena ka tunda," arvas kutt lõbusalt. Kui tüdruk tema riietust kommenteeris, hammustas Bradley endale kergelt huulde. "Ma käingi sedasi riides vabal ajal," sõnas ta seejärel. "Ei lase end naljalt dressides või milleski näha," muigas mees. Jah, kodus võis dresse kanda, aga mitte väljas ja kenade neiudega koos olles.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:14 pm

"Hea vastus," muigas Willow. Nii et kutt oligi reaalselt mingi nice guy? No siis võis temaga flirtida ju küll! See ei tulnud Willowl endiselt sekundikski mõttesse, et tegu võib tema õpetajaga olla. Kuigi ausalt öeldes poleks nüüdseks see tüdrukut arvatavasti huvitanud ka.
"Oo, väga peen.. Ma oleks ka pidanud mõne kleidikese ikka selga panema," arvas Willow. Mis sest, et need kõik kohvris kortsus olid. "Järgmine kord," lubas ta siis kerge naeratusega, pooleldi kindlustades endale sellega ka deit nr kahe.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:19 pm

Njah, võis vist küll öelda, et Bradley oli üleüldiselt nice guy. Aga samas ta oli narkodiiler ja tihedalt seotud Perthi allilmaga. Seega täielikult nice ka nüüd ei olnud. Edasise peale Bradley muigas ja kehitas õlgu. "Mulle meeldib su praegune riietus ka," ütles kutt ausalt, kui neiut juba mitmendat korda täielikult silmitses. Fantaasiale jäi seal tõesti vähe, sest tüdruku riietus oli üsna paljastav. Järgmise korra jutu peale ta naeris ja noogutas. "No loodame, et tuleb järgmine kord ka," muigas noormees. Kui neiu enne teada ei saa, et ta õpetaja on. Kindlasti ehmub sellest ära ja siis on nukker.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:26 pm

Praegu näitas end ainult heast küljest. Nagu ikka. Willow oli ainult see, kellel üksainus külg oligi ja see lajatas ka kõigile piltlikult öeldes näkku. Ta lihtsalt ei hoidnud end tagasi väga. Eriti kui asi puudutas ilusaid mehi. "Ma tänan," sõnas Willow naeratades, tundes end mehe pilgu all üsna hästi. I'm sexy and I know it, anybody?
"Miks ei peaks," arvas neidis. See polnud isegi küsimusena mõeldud vaid tema silmis polnud lihtsalt muud varianti. Ta ei uskunud hetkel väga, et miski saaks ta meelt muuta mehe osas. Kui siis ehk kui mees oleks näiteks abielus. Või kui Willow teada saaks, et ta narkodiiler on. Kuigi mine tea..
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:31 pm

No muidugi, narkodiiler olemine ei olnud just eriti seaduslik. Oleks see midagi suvalist halba, nagu lihtsalt kahtlane iseloom või miski, siis poleks Bradleyl eriti põhjust seda varjata. Aga tema diileriks olemist teadsid vaid need, kelle heaks ta töötas ja need, kellele ta müüs. Ja noh, seda Bradley ei üritanudki varjata, et talle Willow meeldis ja ta täitsa huvitatud oli. Või noh, natukene ikka üritas varjata. Ehk siis kui tavaliselt oleks ta praeguseks juba neidist suudelnud või midagi sarnast, siis praegu ta seda ei teinud. Õpilane siiski! "No eks näis," muigas Bradley. "Äkki keegi räägib midagi halba minust," muigas mees. Ta võttis õrnalt Willow' randmest kinni, kui nad jõudsid kohta, kus teed tuleks ületada, aga ülekäigurada seal ei olnud. Kui nad üle tee olid jõudnud, lasi ta neidise käest lahti.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:39 pm

Selles osas olid nad vähemalt samas paadis. Ka Willow ei varjanud väga miskit. Lihtsalt hoidis end pisut tagasi. Kuigi kogemus näitas, et enamus meestel polnud selle vastu midagi, kui neile kohe kaela sadada. Kui nad just suhtes polnud. Osasid ei takistanud seegi muidugi. Aga uus linn, uued kombed. Ta vähemasti üritas seda joont hoida, aga Bradley tegi selle üsna raskeks. "Mind tundes muudab see sinu lihtsalt veel vastupandamatuks," pidi Willow kerge muigega tõdema. Pahad poisid meeldisid salaja kõigile tüdrukutele ja temale kohe eriti. Neidis viis pilgu nende kätele, kui mees ta randmest kinni võttis, pannes alles poolel teel tähele, et nad teed ületasid. Kerge pettumus valdas teda, kui Bradley üsna pea lahti lasi, aga õrn muie kerkis siiski neidise huulile, sest säde nende kahe vahel oli reaalselt tuntav.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:45 pm

Bradley muigas lõbusalt Willow' sõnade peale. "Aga siis on ainult hästi," muigas mees. Kuigi üldjuhtudel tema eriti ei olnud inimestest huvitatud pärast üht ööd koos. Või noh. Ta oli mitme inimesega mitu korda maganud, erinevatel öödel. Suhtles siiani nendega. Seega tegelikult probleemi poleks. Ja keegi ei ütle, et ta Willow'ga seksima hakkab. Võiks ennast vähemalt kooli ametliku algusenigi koos hoida, eks. Aga no ei. Mingid kenad neiud käisid ringi paljastavates riietustes ja flirtisid. Aah! Nüüd aga jõudsid nad kohvikusse ja Bradley avas viisakalt Willow'le ukse. Nad istusid lauda ja Bradley ulatas Willow'le menüü. "Vali, mis soovid, ma maksan," muigas Brad.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:50 pm

Ega Willow ka ei plaaninud kellegagi abielluma hakata, eks ole. Talle täitsa meeldis see vabadus, mis kaasnes vallaliseks olemisega. Teed, mis tahad, kellega tahad.. Ja ei murra ühtki südant sealjuures. Perfektne tema silmis. Kellele neid suhteid ikka vaja on. Willow oli tõsimeeli veendunud, et monogaamia polnud tema jaoks.
Vähemasti kohviku nimele pööras neidis nüüd tähelepanu, et see koht meelde jääks. Eeldatavasti olid seal head toidud ja tuleviku tarbeks oli hea teada, kuhu sööma võib tulla. Neidis pani oma võtmekimbu lauale, sättis end mugavalt istuma ning võttis menüü vastu. "Mis siin hea on?" küsis ta pilku üle menüü viies, eeldades, et mees on seal varem ka käinud ja ehk oskab miskit soovitada. Mehe lahkele pakkumisele ta vastu vaidlema ei hakanud. Willow oli üsna harjunud sellise kohtlemisega, tulles ise jõukast perest ja suheldes üsna sarnase elustiiliga inimestega.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:52 pm

Bradley võttis endale ka menüü ning vaatas, mis seal oli, kuigi teadis, mida sealt sai. Noh, mõnda asja. "Kõik on hea," ütles Brad lõbusalt. "Mina veel pettuma ei ole pidanud. Täna kaldun pannkookide poole," sõnas mees pisut mõtlikumalt. Aga jah, tema ei olnud veel pidanud pettuma nendes asjades, mida siit sai. Ta panigi menüü kinni ja ära, kui pilgu Willow'le tõstis ja teda pisut kavala pilguga silmitses. Otseselt soovitada ei osanud mees aga midagi. Ta tellis alati erinevaid asju.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:58 pm

"No see aitas küll mul valikut langetada," naeris Willow, viies pilgu üle pakutava. Tema polnud väga mingi kapsa ja kaalika tsikk - ilmselgelt kui vaadata ta auto hetkelist seisu - nii et salatitest lasi ta pilgul üle libiseda. Viimaks otsustas ta omleti kasuks, pannes ka enda menüü Bradley oma peale ja viies pilgu mehele. "Millest mõtled?" uuris ta mehe kavalat ilmet silmates. Five bucks says, et millestki nilbest. Mehed mõtlesid siiski enamuse aja seksist või miskit. Mitte, et naised paremad oleksid.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:02 pm

Bradley muigas Willow' küsimuse peale. "Millestki heast," ütles ta kavalalt muiates. Mehe pilk libises allapoole, nii palju, kui laud lubas. Siis juba tuli aga teenindaja küsima, mida nad soovivad. Bradley esitas oma tellimuse - pannkoogid maasikamoosiga ning õunamahl - ja suunas siis pilgu Willow'le, et tema ka teenindajale ütles, et mida ta süüa soovib.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:09 pm

"Seda ma arvasingi," sõnas Willow, muie naeratuseks muutumas. Teenindaja rebis aga neiu tähelepanu mehelt eemale ja korraks jäi ta lausa mõtlema, et mida ta nüüd tellida tahtiski. Õnneks tuli õigel hetkel roa nimi ikka meelde ja neidis küsiski endale ühe köögiviljaomleti ja otsustas samuti õunamahla kasuks. Samal ajal oli ta ühe enda tennistest jalast lükanud ja libistas nüüd jalga mööda mehe säärt ülespoole, ise teeseldes justkui tema ei teaks midagi laua all toimuvast. "Niisiis, Bradley.. Mida ma sinust kindlasti teadma peaksin?" uuris Willow. Palju toredam küsimus kui 'millega sa tegeled'. Kui mees tuumafüüsik oli, siis see ausalt ei huvitanud neidist väga, aga äkki oli tal mõni eriti vinge hobi hoopis.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:13 pm

Brad saatis teenindajat hetke pilguga, aga suunas silmad siis taas Willow'le. Ta muigas kavalalt, kui tundis neiu jalga enda säärel. "Mis sa minust teadma peaks.." muigas Bradley. "No ma sedasi kohe ei oska midagi öelda," ütles kutt lõbusalt. Ta ei tahtnud öelda, et ta võib neiu õpetajaks saada ning et ta tegeleb väga illegaalsete asjadega. "Ma huvitun üsna suurel määral matemaatikast," sõnas Bradley siis, muiates lõbusalt. "Mitte just eriti huvitav, ma arvan." Vaevalt, et Willow selle kohta enam küsima hakkab. "Ja mida head sa endast rääkida oskaks?"
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:19 pm

Willow jalg liikus kenasti ülespoole, mehe põlve suunas, ning neidise huulil püsis kaval naeratus. "Uu.. Kuum ja tark. Eriti hea diil," arvas neidis kergelt naerdes. Midagi pidi mehel nüüd küll viga olema, sest selline pakend oli liiga hea, et tõsi olla. Kui küsimus tema poole suunati, mõtles neidis sekundi, ajades huuled torru. Ise pärida oli muidugi hea.. "No mulle matemaatika väga ei istu. Nii et sa võid mu eraõpetajaks tulla, kui ma hätta jään," pakkus neidis süütul ilmel. Talle sobisid igasugu humanitaaralad rohkem. Ja keemia. Keemiaga oli ta ka osav. Eriti selle inimestevahelisega. "Mulle meeldib ekstreemsport," ütles ta siis esimese pähe tulnud faktikese enda kohta.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:22 pm

"Ma tänan," muigas Brad. Willow' puudutused olid ka päris meeldivad. Edasise peale mees naeris kergelt. "No kui sulle su õpetaja ei sobi, siis miks mitte," ütles kutt lõbusalt. Ja siis ta astub Willow' esimesse matemaatikatundi. Õpetajana. Kas see mitte poleks tore. Ekstreemspordi kohta kuuldes kergitas Bradley kulme. "Kõlab hästi," ütles mees tunnustavalt. Talle meeldisid ka mõned asjad. Noh, langevarjuhüpped ja nii. "Millega kõige rohkem tegeled?"
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:29 pm

"Ma kahtlustan, et siin on kõik õpsid pensionieas mutikesed, kes ei oska arvutit tööle panna, nii et jah.." muigas Willow. Vähemasti filmides oli internaatkoolides see õpetajaskond muldvana. Et ikka koolielu veelgi masendavamaks muuta. Kui ta vaid teaks..
"Nooh, idarannikul sai veesporti harrastatud. Kui ma noorem olin, käisime talviti lumelauaga sõitmas, aga viimastel aastatel pole kellelgi aega. Pluss mulle meeldib kiirus, nii et kõiksugu ralliautod on teemas," loetles Willow. Raske oli seda üht ja kindlat välja valida, eriti kui raha oli, et kõigega tegeleda ja vanemaid eriti ei huvitanud, kui ta end sodiks kukub või sõidab.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:34 pm

Bradley muigas lõbusalt selle peale, kui Willow kirjeldas, et millised õpetajad seal tema arvates olid. Aga ta ei hakanud seda arvamust kommenteerima. Küllap neiu näeb ise ka varsti, et ei ole nii. Bradley vanuseid oli seal veelgi päris mitmeid. Ja tema ei olnud siiani näinud ühtegi täiesti muldvana õpetajat. Kõik nägid üsna head välja. Mõned küll neljakümnendates, aga siiski. Edasise jutu peale ta noogutas. "Kiirus kõlab hästi," ütles mees lõbusalt. Talle meeldis ka ralli, aga ta ise väga siiski ei tegelenud sellega. Mõnelt street race'ilt võis teda aga vaatajana leida. "Veesport mulle niiväga ei meeldi," lisas ta siis lõbusalt. Hetk hiljem toodi neile nende toidud ja Bradley tänas teenindajat viisakalt. Kena teenindaja oli, noor meesterahvas.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:41 pm

See üllatus saab küll positiivne olema, kui neidis sealt lademetes Bradley suguseid avastab. Sedasi võib ju isegi tundides kohal käia. Rääkimata pärast tunde toimuvatest konsultatsioonidest ja eratundidest..
Neiu jalg liikus aina kõrgemale kui ta Bradleyt kuulas, muiates siis lõbusalt. "Ära nüüd ütle, et sa ujuda ei oska," tögas tüdruk. Austraalias elades oli see vähemasti Willow silmis tavaline, et kõik surfasid ja muud nalja. Vähemasti rannikualadel. Idarannikul olid päris head lained ka. Ookean oli seal samas siiski.
Ka Willow tänas teenindajat, pilgutades kutile kelmikalt silma ja viies siis pilgu enda toidule. "Kui see maitseb pooltki nii hästi kui ta välja näeb, siis ma võin rahule jääda," arvas neidis, võttes lonksu oma mahlast.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:45 pm

"Oskan küll ujuda, aga ma ei ole surfamisest ja muust sellisest eriti vaimustuses," ütles Bradley lõbusalt. Nii palju, kui temal neid surfaritest tuttavaid oli, siis nad olid kõik üsna veidrad ja Brad parem ei suhelnud nendega liialt palju. Kaotab ajurakke ka veel sedasi, või midagi. Willow' jalast ei teinud Bradley väga välja, ainult sättis korraks enda omasid. Toidu jutu peale Bradley muigas ja võttis oma kahvli ning noa. "Ma usun, et see maitseb sama hästi," ütles mees lõbusalt. Tema võttis pannkoogist esimese ampsu ja jäi täitsa rahule. Väga maitsev oli.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:51 pm

"Mnjaa, surfikutid on enamasti parajad nõmedikud," pidi Willow tõdema. Pluss nad kõik arvasid, et naised on ainult aksessuaarid ja peaksid lainetest eemale hoidma ja pigem kaldal päevitama. Nii et mõni ime, et Willow neid ei sallinud. Paar üksikut sõpra oli, kellega läbi ka sai, aga muidu hoidis eemale. Neidis haaras ka enda kahvli ja noa, lõigates endale ühe tüki ja pistes selle siis suhu. "Njamm," mõmises ta täis suuga, toppides kohe teisegi ampsu otsa. Jeap, ta sõi nagu põssa. Vähemalt kasutas ta nii nuga kui ka kahvlit. Punktid sellegi eest. Neidise jalg leidis endale mugava koha mehe reiel, varbad pisikesi ringikesi tegemas. Kahju, et ta varvastega püksilukku avada ei osanud.. "Kui kaua sa Perthis elanud oled?" küsis Willow, olles suu tühjaks söönud. Mõtted oli vaja kuidagi mujale viia ju.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:56 pm

"No täpselt," muigas Bradley. Olid tõesti nõmedad. Ta muigas, kui Willow arvas, et oli hea. Vähemalt tundus, et arvas. Ta võttis ise ka järgmise ampsu. Tema pannkoogid olid ka suurepärased. Ning Willow' varbad tema reiel tegid asja ainult paremaks. Vähemalt suutis mees natukenegi oma keha talitseda. Veel. "Terve elu," ütles Brad lõbusalt. "Olen reisinud ka, aga väga kaua eemal elanud ei ole." Ja seda ta juba teadis, et Willow Sydney'st on.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 9:59 pm

Nüüd alles andis nälg korralikult tunda ja omlett tüdruku taldrikul kadus jõudsas tempos. Väike neiu küll, aga süüa suutis palju. Õnneks olid siin portsud ka korraliku suurusega ja üldse oli tal hea meel, et ta kohviku nime meelde oli jätnud. Siia tuleb ta kindlasti veel. Juba kas või tolle nunnu teenindaja pärast. Aga praegu püsis ta tähelepanu veel Bradleyl. "Kohalik.. Mõni ime siis, et sa linna nii hästi tunned," muigas Willow. "Mis sind siis alati siia tagasi toob?"
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 10:02 pm

Bradley üks siin käimise põhjustest oli ka kahtlemata see, et seal töötasid nunnud poisid ja tüdrukud. Brad keskendus nüüd pisut rohkem oma toidule. Temal oli pannkooki vähem, kui omletti neiu taldrikul, ja ampsud võttis ta ka ilmselt pisut suuremad. Aga nii nom oli! "Ma ei tea, sõbrad.." pakkus Brad lõbusalt. "Siin on päris hea elada. Ei kurda väga millegi üle. Pole olnud tahtmist mujale kolida." Peasi, et vanematekodust välja sai.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 10:06 pm

"Mitte, et ma kurdaks muidugi.. Mul on hetkel päris hea meel, et sa kusagil Euroopas tüdrukuid hullutamas pole," muigas Willow. Temale piisas hetkel samuti sellest, et vanemate katuse alt minema sai. Eks hiljem, pärast kooli lõpetamist, vaatab edasi kuhu ja mida tegema suunduda.
"Mida sa üldse ühikate ees tegid, kui ma oma Sidruniga platsi tulin?" taipas neidis alles siis küsida. Too hetk polnud ta midagi osanud arvata, aga nüüd alles hakkas ta mõtlema, et ehk elab kutt ka ühikas. See oleks päris mugav. Kõrvalmajja pole pikk tee minna.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Why school?   

Back to top Go down

Why school?
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next