I Don't Give Away Food
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Zacharie Bellamy
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

» Kick-off [MASSIKAS]
by Thomas Henderson Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

» Räägime asjad selgeks
by Zacharie Bellamy Tue Sep 02, 2014 3:07 pm

» a2+b2=c2
by Bradley Sterling Sun Aug 31, 2014 1:02 am

» Kutsuga jalutamas
by Abigail Wolf Wed Aug 27, 2014 2:28 pm

» Thomas Henderson
by Thomas Henderson Tue Aug 26, 2014 8:04 pm

» Willow Sage
by Willow Turner Mon Aug 25, 2014 12:44 pm

» Klubid
by Riley McAuliffe Sun Aug 24, 2014 11:10 pm

» Why school?
by Willow Turner Sun Aug 24, 2014 9:38 pm

Time of year

Share | 
 

 Why school?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Why school?   Sat Aug 23, 2014 5:38 pm

Tegemist oli reedega, kuskil kell 12. Endiselt oli nädal enne kooli, mil õpilastel oli sisse kolimise ja kohanemise aeg. Ning Bradley'l oli ka kohanemise aeg, sest ta polnud siin varem ju käinud. Mees veetis paar tundi oma kabinetis, sättides seda ikka korda. Oi tal oli juba tüdimus. Samuti käis ta vahepeal mööda kooli ringi, et aru saada, kus mis asub. Pidi tema ju ühest klassist teise liikuma.

Bradley'l oli juba tõsine tüdimus, kui ta kell 12 oma kabinetist välja jalutas ning õue suundus. Paar korda suutis ära eksida, endiselt. Aga varsti jõudis ta peauksest välja ning jalutas murule. Nii palju õpilasi ümberringi. Brad silmitses neid kõiki kerge huviga, teades, et enamikke neist näeb ta mingil hetkel oma tunnis. Mees pidi õpetama nii poisse kui tüdrukuid. Ta juba aimas, kui raske see olla võib.

Brad oli välja jõudnud juba üsna ühiselamute lähedusse, kui seisatas ja neid hooneid silmitses. See koht tõesti oli nagu vangla. Kedagi kuskile ei lubatud. Aga mõnes mõttes ka hea.

OT: Willow.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 5:47 pm

Willow oli lõpuks õige koha üles leidnud, olles ennist veetnud tunde mööda linna tiirutades ja GPSi peale karjudes. Viimaks jõudis üsnagi ärritunud neidis oma kollase põrnikaga kohale, parkides selle üsna suvaliselt kuskile tee äärde. Turvavöö pealt tirinud, astus ta autost välja, lükates automaatselt pealael istuvad päikeseprillid silmade ette.
Neidise lühikesed teksad paljastasid ta pikad päevitunud jalad ja valge maikagi ei jätnud kuigi palju ruumi kujutlusvõimele. Eriri kui arvestada fakti, et ta heleroosa rinnahoidja sellest läbi kumas. Juuksed oli ta poolel teel lohakasse hobusesabasse sättinud, mis nüüd pisut ära vajunud oli, aga neidisel polnud sellest sooja ega külma.
Selle asemel suunas ta oma tähelepanu hoopis kahele identsele majale. Ja kuhu nüüd?!
Sekundi ringi vaadanud, silmas ta üht meest samas suunas põrnitsemas ja otsustas kiirelt, et kaks pead on parem kui tema üks ja ainus. Sidruni uksele puusaga kerge müksu andnud, et see kinni vajuks, suundus ta mehe juurde, pingutades poolel sammul hobusesaba ja sättides valla pääsenud salgud kõrva taha.
"Ee, hei.. Oskad sa öelda, kumb maja tüdrukute ühikas on?" küsis ta üsna otseselt, viitsimata mingite 'vabandust, kas tohib teie mõttetööd segada' viisakuste peale aega raisata.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:01 pm

Bradley mõtles juba oma teise töö peale, et kellega ta täna peab kokku saama ja väikesed tehingud tegema. Kool ei olnud tal üldse mõtetes, kui ta käed oma rinnale risti sättis. Mees oli väga viisakalt riides, mustad teksad jalas ja valge triiksärk seljas. Isegi pikk lips rippus tal korralikult kaelas. Kui keegi teda kõnetas, suunas Bradley pilgu tüdrukule ja mõõtis teda pilguga, pisuke kaval muie huulile ilmumas. Oi, see ei saa üldse hea olema, et ta töötab keskkoolis, kus on kenad kutid ja tüdrukud iga nurga peal. Oli ju Bradley suur üheöösuhete armastaja ning mõnes mõttes ta isegi kartis, et läheb mõne õpilasega liiga kaugele. Aga eks tuleb end siis tagasi hoida.

"Jap," noogutas Bradley siis. "Parempoolne." Ta pilk oli hetkeks pidama jäänud neiu rinnal aga siis suunas ta selle tüdruku näole. "Saan veel kuidagi aidata?" küsis Bradley sõbralikult. Ta pidi ju abivalmis olema. Ja midagi ta ikka teadis. Üldiseid reegleid ja oskas põhimõtteliselt orienteeruda ka siin juba. Koolimaja lihtsalt oli nii suur ja mitmekordne, et see polnud täielikult meelde jäänud.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:08 pm

Willow ei osanud mehe välimusest ega üldse millestki midagi järeldada. Kohe kindlasti ei arvanud ta, et tegemist oli tema tulevas õpetajaga. Samas ei näinud too just keskaõpilase moodi välja ka. Tõttöelda keskendus Will hetkel rohkem sellele, kuidas elusalt oma tuppa kohale jõuda. Ja õnneks oskas võõras teda selles osas aidata.
"Jaa 321 tuba on arvatavasti siis kolmandal korrusel, jah?" uuris ta kerge muigega, tuju vaikselt paranemas. Noh, nüüd kus ta reaalselt kohal ja õiges kohas oli ja nii kena kutt veel juhiseid jagas.. Mis seal ikka mossitada. "Oleneb.." vastas ta mehe abipakkumise peale. "Kohvrit tassida viitsid?" küsis Willow kergelt naerdes. Ta murrab oma mõlemad jalad ja kõik kümme ilusat küünt, kui ta seda ise proovima hakkab. Pealegi oli autosõit üllatavalt väsitav. Arvatavasti oli asi selles, et ta oli sõitnud viimased kolm päeva. Kuna ta tahtis autot enda juurde, oli see lihtsalt mõttekam kui auto ja asjade eraldi kohale saatmine ja ise lendamine. Kuigi nüüd soovis ta küll, et oleks viimase variandi kasuks otsustanud.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:15 pm

Bradley noogutas järgmise küsimuse peale. "On tõesti." Ta naeratas lõbusalt ning noogutas küsimuse peale. "Ikka võib tassida," ütles ta. Ei ole probleemi aidata pisikesel kenal tüdrukul kohvrit tassida. Kes teab, äkki saab sealt midagi head vastutasuks ka. Aah, lõpeta ära sedasi mõtlemine. Kool ei ole veel alanudki ja juba ta mõtleb, kuidas oma tulevastele õpilastele pükstesse pääseda. Paha poiss. Peab ikka klubides käima ja seal tüdrukute ja poiste ja igasuguste teiste inimeste päid sassi ajama. Aga nii raske oli ju sedasi. Kool oli palju lähemal. Või noh, koolis ta käis palju tihemini nüüd. Tea, kas jääb üldse aega rohkeks klubitamiseks. Tuleb vähe töid anda õpilastele lihtsalt..
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:21 pm

"Väga super," arvas Willow. Selle peale vist lootma ei tasunud jääda, et majas on lift. "Mu asjad on siinpool," sõnas ta siis põrnika poole viibates, suundudes tagasi auto juurde. Uksi ta ennist lukustanud polnud, nii et neiu sammus otse pagasniku juurde, kergitades selle luugi. Võib vist öelda, et ta oli kergelt üle pakkinud. Kõige peal oli must spordikott, mille Will enda õlale vinnas. Selle all oli suur kohver, mida ta isegi ise välja ei hakanud tõstma. Raudselt tõmbab mõne lihase ära. "Sorry, see on päris raske," muigas näitsik lõbusalt. Okei, tegelikult polnud vaese mehe piinamises midagi naljakat, aga tal oli lihtsalt hea meel, et ta ise kõike tegema ei pidanud.
Seejärel suundus ta kõrvalistuja ukse juurde, et sealt oma käekott haarata. Pagassis olid veel mõned kilekotid "sisustuskraamiga", aga need võis ta ise ka pärast järgi tuua. "Ma olen Willow muide," taipas ta nüüd öelda, sukelduses siis taas auto sisemusse, kust tuli lagedale veel üks pooleldi soe kohv topsiga ja pakk komme, mille ta enda käekotti suskas. "Ja sorry, et mu auto seapesa on.. Ma olen selles elanud viimased paar päeva," lisas ta siis kriitilise pilgu üle Sidruni armatuuri viies. Seda katsid mitmed kiirtoidupakendid ja kommipaberid. Tervislik. Käekoti teisele õlale sättinud, haaras ta oma kohvitopsi ja võttis sellest lonksu. Okei, see polnud enam soe isegi..
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:26 pm

Bradley muigas ja suundus tüdrukule järgi, silmitsedes hetke tema autot. Kui tüdruk oli spordikoti välja võtnud, vinnas Bradley ettevaatlikult ka neiu kohvri ta autost välja. "Ei ole väga hull," ütles mees siis lõbusalt. Ta oli siiski treenitud ja sai hakkama erinevate raskuste tõstmisega. Kuigi tüdrukule endale ilmselt see oli tõesti raske.

Kui neiu end tutvustas, Brad muigas taas. "Ma olen Bradley," tutvustas mees ka ennast. Hakkamata mainima, et ta siin tulevane õpetaja on. Ei ole vaja neiut ära hirmutada või midagi. Pealegi oli parem õpilasi tundma õppida ilma, et nad arvaks, et ta on õpetaja. Samas, ta nüüd läheb tüdrukute ühikasse... ah, mis seal ikka. "Sa oled siis põhimõtteliselt kohalik?" küsis Bradley lõbusalt, kui neiu selgitas, et oli viimased paar päeva autos elanud. Ameerikast ju ei tule autoga kohale, eksole. Ju ta siis oli kuskilt mujalt linnast.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:38 pm

Willow nautis hetke vaatepilti - mehe käelihased triiksärgi all pingule tõmbumas - ning suunas siis tähelepanu tolle näole. Täitsa Bradley nägu jah. Nimelt uskus tema, et inimese välimus ja nimi pidid kokku sobima ja osade puhul see lihtsalt.. ei sobinud. Näiteks mõni gooti tüdruk nimega Annie. No kamoon.
Will lükkas autoukse kinni, suundudes siis pagasniku poole. "Las need jääda praegu," arvas ta endiselt ja lükkes ka selle luugi alla, lukustades siis auto. "Kui sa pead kohaliku all silmas austraallast, siis jah," muigas neidis, viibates 'lead the way' kombel käega. "Aga ma olen idarannikult, Sydneyst, ja see siin ei tundu teps mitte tuttav," arvas ta siiski. Loodus ja kõik oli sarnane küll, aga liiklus näiteks oli täiesti kohutav. Muidugi võis oma osa selles mängida ka fakt, et ta oli päris mitu korda ühesuunalisel tänaval valepidi sõitnud. Tänud, GPS.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:44 pm

"Nojah, ega kõik linnad ühesugused pole," muigas Bradley. Ta sättis oma haaret kohvri ümber ja tõmbas seda ratastel endaga kaasa, liikudes taas ühiselamute pooles, oodates muidugi ka Willow'd enda järel. "Poisid tegelikult tüdrukute majja lubatud ei ole," ütles Bradley siis lõbusalt, kui nad majja astusid. "Aga keegi ilmselt praegu ei vaata nagunii," lisas ta muiates, kui Willow' suunas lõbusa pilguga vaatas. Ta juhatas neiu treppideni ning nüüd pidi kohvrit endaga kergitama ka, et treppidest üles saada. Õnneks ei olnud Willow' tuba üleliia kõrgel.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:50 pm

"Ma ütleks, et küll ma ära harjun, aga arvestades sellega, et linna peal saab olla paar tunnikest pärast kooli, pole selleks erilist võimalust," muigas Willow. See oli üks osa, mis talle ei meeldinud. Kui muidu oli ta päris rahul, et ta sai perest eemale ja iseseisva elu peale, siis noh.. tahaks nagu elada ka seda elu. Mehe lause peale kergitas neidis üllatunult kulme. "Nagu.. absoluutselt? Ma saan aru, kui ööseks ei tohi jääda, aga päeval ka mitte?" päris ta, püüdes enda mõistust selle infokillukesega harjutada. Eriti karm.. "On siin veel mingeid veidraid reegleid, mida ma teadma peaks?" küsis Will. Kuigi neil tuli mingi informatiivne loeng ka, kus kõik üle räägiti, aga seal ta nagunii tähele ei pane. Kuskil tee peal viskas ta oma kohvi prügikasti ning suundus siis mehe järel treppideni, hakates sealt üles vantsima. Nagu arvata oligi - lifti njeetu.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:54 pm

"Siin on jah natukene nagu vangla," ütles Bradley lõbusalt. Küsimuse peale Brad noogutas. "Ei tohi üldse jaa. Kuigi noh, see, et ei tohi, ei tähenda, et seda ei tehta," muigas mees. Edasise peale kehitas Bradley õlgu. "No enamiku ajast pead sa koolivormi kandma, mis on sulle ilmselt juba teada," sõnas Bradley. "Eks siin enamikud need reeglid on mingid imelikud. Aga pole midagi teha," muigas mees. Ta ei hakanud seda küsima, et mitmendasse klassi neiu tuli, sest no, ta oli ilmselgelt uus ja see tähendab enamasti 10ndat klassi. Ja kui pole kümnes, siis küll ta varsti teada saab.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 6:58 pm

"Ma teadsin, et need maksmata parkimistrahvid tulevad mind veel kummitama!" naeris Willow. Üha enam hakkas ta veenduma, et Bradley siiski oli õpilane. Kuidas ta muidu kõiki neid reegleid ja asju teaks. Äkki oli mees lihtsalt istuma jäänud ja nägi seetõttu vanem välja! Oo, pahad poisid neiule meeldisid. Mis polnud kõige parem ta jaoks, aga keda see huvitas. Natuke mässumeelsust võis ju säilitada ka. "Koolivorm on kindlasti eriti kole," arvas neidis. Kuigi eks seda saab väheke vürtsitada. Iseasi, kuidas juhtkonnale see meeltmööda on, kui seelik oma pikkusest kümmekond sentimeetrit kaotab.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:01 pm

Brandon naeris lõbusalt ning lükkas koridori ukse lahti, kui nad kolmandale korrusele jõudsid. Koolivormi jutu peale kehitas mees õlgu. "Ei ole väga hull. Must-valge on. Tüdrukud saavad valida seeliku ja pükste vahel," muigas Bran. "Ja mingi tasemeni saad oma ehteid ja värke ikka juurde ka panna, lihtsalt.. väga hulluks ei tohi seda muuta," seletas kutt. "Mis su toa number oligi?" küsis Brandon, kui nad edasi liikusid. Praegu olid üsna väikesed numbrid.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:05 pm

"Seelik on maani?" pakkus Willow naerdes. Et kuttide pilgud rändama ei läheks. Kuigi erilist vahet polnud, kui arvestada sellega, et mehi nägid nad ainult vahetundide ajal või sööklas. Veel üks põhjus mitte meiki kanda. "No eks näha ole, kust piir jookseb," muigas neidis. Tema kavatses selle küll järele katsetada. "321," vastas ta küsimuse peale. Numbri oli ta pähe tuupinud, et kohale jõudes mingiski osas segadust ei tekiks. Ka tema pilk liikus ukselt uksele, kust numbrid vastu vaatasid. Huvitav, kas tal on toanaaber ka.. ja huvitav, milline tuba üldse on. "Kus siin süüa saab?" küsis ta siis ilmselgelt kõige olulisema küsimuse. Lõuna oli loomulikult koolis, aga vähemasti kaks söögikorda jäi veel.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:08 pm

"Kusjuures ei ole," muigas Bradley. "Põlvedest veidi kõrgemale on," ütles kutt. "Kui seda õigesti kanda." Aga oli tüdrukuid, kes seda lühemaks tegid, ilmselgelt. Ja kui mehe pilk korra Willow' jalgadele rändama läks, siis ilmselt ka tema tahab seda lühemaks teha. Kenad jalad tüdrukul iseenesest. Numbri meelde jätnud, sammus Brad veel veidi edasi, kuni jõudis ukseni, kus olid numbrid 320 ja 321. "Siin on köök," ütles Bradley. "Nelja inimese peale, ise teete süüa. Kuigi õhtusööki ja hommikusööki saab ka kooli poolt." No vot kui palju asju oli mees meelde jätnud. Ta lükkas neiu 'korteri' ukse lahti, et nad sisse astuda saaks. Nad jõudsidki kohe kööki ja sealt läksid veel kaks ust, tubadesse 320 ja 321.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:15 pm

"No siis ei peagi väga palju maha võtma," muigas Willow kavalalt. Või siis saab seda ehk pihaseeliku stiilis kanda. Eks see selgub, kui ta vormi ükskord kätte saab. Enda toanumbrit silmanud, naeratas neidis kergelt. Tema koduke.. Järgnevaks kaheks aastaks. "Okei.. Hea, et ma kokata siis oskan," muigas Willow. Kodus pidi ta ikka ise oma õhtusöögi eest hoolt kandma. Will astus uksest sisse ja viis pilgu üle köögi. Üsna tavaline kraam. Nõudepesumasinat kahjuks ei paistnud. Küll aga oli külmik mõistliku suurusega, et nelja inimese toidukraam ära ka mahutada. Seda pidi ainult vaatama, kas seal mingeid nõusid ka on või tuleb šopingutuur ette võtta. Pilgu kahele uksele viies, taipas neidis, et nüüd oleks aeg nagu võtmed välja otsida. Pisut aega käekotis sobranud, tuli ta nendega lagedale ja keeras oma toaukse lukust lahti, astudes siis ruumi. Success, mõlemad voodid olid vabad! Muidu oli tuba üsna pisike ja mitte kuigi kena, aga arenemisruumi oli. "Kodu, kallis kodu," muigas Willow.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:19 pm

Bradley muigas Willow' kommentaari peale. Oeh, ta ei saa hakkama seal õpetajana, kui kõik tüdrukud minides ringi käivad. Jeerum. Ta ootas, kuni neiu toa ukse avas ning astus ka sisse, tõmmates kohvrit enda järel. "Päris hubane jah," ütles Bradley lõbusalt. Ta jättis kohvri nüüd omal toel seisma ning vaatas neiu poole. "Saan veel millegagi aidata?" küsis mees muiates. Tal polnud seal väga midagi teha enam ju. Kuna Willow ilmselt hakkab oma riideid lahti pakkima ja mida kõike.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:23 pm

Ja kuidas õpilased hakkama peavad saama, kui õpetajad sellised on? Parem oli, et tüdrukud poistega koos tundides polnud. Vaestel poistel poleks võimalustki seal klassis millegagi silma paista. "Jääb üle loota, et mulle ei tulegi toakaaslast ja siis ma saan kaks voodit kokku lükata ja laiutada," sõnas neidis kavala muigega. Alles nüüd, kus nad kahekesi tema toas olid ja neidise mõtted voodi suunas liikusid, taipas ta kui lihtne oleks uks lihtsalt kinni lükata ja tuba korralikult sisse õnnistada. Aga ta pidi tubli tüdruk ometigi olema! Ta vähemalt üritas. "Mhmh.. Sa võid mind kuskile sööma viia, sest mul on ilge nälg ja ma plaanin praegu siin toas aega veeta nii vähe kui võimalik," pakkus Willow süütu naeratusega. Pakkida ta küll praegu ei viitsinud. Aega oli selleks.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:28 pm

"No ehk ei tule," muigas Bradley ka. Ta silmitses hetke voodeid, ka mõtted väga valedes suunades liikumas. Ei ole head mõtted. Või noh, olid head mõtted küll, aga neid teostada oleks väga vale, oi kui väga vale. Ning õnneks Willow rääkis edasi ja tõmbas Bradley mõtetest välja, oli ta ju jäänud üsna mõtlikult Willow'd vaatama. "Aga lähme otsime sulle siis süüa," naeris Brad. Ta astus magamistoast jälle välja ning köögistki, suundudes koridori. "Kas lepid kooli poolt pakutava toiduga, või tahad sa kohe korralikku deiti?" küsis Bradley lõbusalt. Ei ole üldse kohatu jutt õpetaja poolt. Eip.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:35 pm

Willow ei osanud mehe mõtlikust pilgust küll miskit välja lugeda. Selle asemel tõmbas ta endal patsikummi peast, lastes lokki kiskuvatel juustel vabalt õlgadele langeda. Päikeseprillid sättis ta nüüd maika kaeluse külge rippuma ja patsikummi pani ta randme ümber. Willow haaras kotist kaasa oma võtmepuntra, kus küljes rippus väike tasku kaartide ja pisukese sularaha jaoks, ning pistis pükste tagataskusse oma telefoni. Mehe nõusoleku üle hetke rõõmustanud, suundus ta Bradley eeskujul toast välja, lukustades enda järel ukse. "Oh ei.. Kooli ma enne õppeaasta algust küll ei lähe," muigas Willow. "Nii et deit it is," muigas ta siis kelmika silmapilgutuse saatel, suundudes oma väikesest elamisest välja. Neidis pööras end tuldud suunda ning pusis siis väheke, et toavõti oma kimbukese külge kinnitada. Kõik vajalik ühes kohas.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:41 pm

Bradley naeris kergelt Willow' sõnade peale. Nojah, ega tema ka ei tahaks kooli minna, aga ta pidi kahjuks. Muidu on täiesti eksinud ja hilineb igasse tundi. Õpetajad pidid ju ringi liikuma, mitte õpilased. Ta sättis oma liikumise tempot Willow' omaga ning varsti nad väljusid ühikast. Bradley sai mitu küsivat pilku õpilastelt, kes reegleid hästi teadsid, aga teda see väga ei huvitanud ja ta suundus neiuga hoopis väravate poole, et lähedalasuvasse kohvikusse jalutada. Temal olid telefon ja raha olemas juba taskutes. Vähemalt oli niigi tark olnud, et ei jätnud neid oma kabinetti, olgugi, et selle lukustas. "Sul selle linna ja kooli kaardid on?" küsis Bradley siis huviga.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:46 pm

Willow pigem eksib koolis ära. Siis on hea vabandus, miks ta tundi ei jõudnud. Ta eksles mingites suvalistes koridorides. Eemalt ja piltide pealt tundus see maja päris suur ka, nii et seda parem. Peaasi, et söökla üles leiab. Söögil oli ta elus ilmselgelt oluline roll. Will vaid muigas teiste pilkude peale. Eks igal pool leidus neid kukupaisid, kes reaalselt iga reeglit sõrmega järgisid. Mis elu see selline oli..
"Kaardid..?" sõnas neidis kahtleval toonil mehe küsimuse peale. "See kool on nii hull, et mul on liikumiseks kaarti vaja?" küsis ta siis kergelt naerdes. No mida..
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:51 pm

"Ei ole väga hull, lihtsalt üldiselt uutele tulijatele jagatakse kaarte ja värke, et nad harjuda saaks," raputas Bradley pead. "Aga võtab paar päeva harjumist ja siis ei ole enam väga hull," lisas ta lõbusalt. "Linna kaart siiski oleks üsna asjalik, või mis? Eriti, kui jala ringi liigud." Noored väljusid väravast ning Bradley pööras paremale. Kohviku suunas ikkagi! Kõndimise pealt nööpis Bradley oma särgi varrukad lahti ja keris need oma küünarnukkideni. Natukene palav hakkas.
Back to top Go down
View user profile
Willow Turner
QEBS 11. klass // 17-aastane
avatar

Posts : 194
Join date : 2014-08-23

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 7:56 pm

"Ei tea, ma pole veel midagi saanud. Aga noh, ma jõudsin kaks minutit enne sinuga kohtumist, nii et aega vast on," arvas neidis lõbusa muigega. Samas äkki jagati nänni ainult rebastele ja tema jääb ilma. Kuigi ega see eriti suur kaotus poleks. Mingi hetk pidi ta siiski kuskile kabinetti ilmuma ja mingid paberid saama. Tunniplaani vist ja midagi veel. Äkki oli seal siis ta kaart. "Ma eelistan tavaliselt lihtsalt ringi tiirutada kuni lõpuks kohad selgeks saavad," arvas Willow. "Või auto GPSi abil sõita, aga ega see ka kõige täpsem pole," lisas neidis lõbusa naeratusega. Mehe miniatuurse striptiisi peale jäi Willow pilk hetkeks temal pidama. "Äkki teed paar ülemist nööpi ka lahti," pakkus ta abivalmilt oma nõu. Muidugi.
Back to top Go down
View user profile
Bradley Sterling
admin // QEBS maths teacher // narkodiiler // 23-aastane
avatar

Posts : 285
Join date : 2014-08-21

PostSubject: Re: Why school?   Sat Aug 23, 2014 8:02 pm

"Ma võin uurida, äkki kellelgi on üle mõni kaart," arvas Bradley. "Kui sa enne ei saa neid," lisas ta muiates. Kes teab, eksole. "Nojaa, eks see sihitult jalutamine on ka üsna hea mõte. Või sõitmine. Aga midagi täpset oleks ka igaks juhuks hea variant," muigas ta. Kui Willow aga kommenteeris, et ta võiks paar särgi ülemist nööpi ka lahti teha, mees naeris jälle lõbusalt. "Äkki teengi," muigas mees. Ta sättis oma vasaku käe varrukat, parema oma oli juba korras, ning tiriski siis lipsu lõdvemaks ning avas paar särgi ülemist nööpi. Väga midagi ei paljastanud, ilmselgelt, aga vabam oli olla küll. Ja Bradile ei meeldinudki olla mingi hästi eeskujulik. Ta nägi alati hea välja, aga hea sai välja näha ka siis, kui kõik särgi nööbid pole kinni.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Why school?   

Back to top Go down
 
Why school?
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
IDGAF :: Queen Elizabeth's Boarding School :: Surroundings-
Jump to: